петна по лицето

  • 486
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте всички. Току що се регистрирах за да търся мацки от Варна да си поръчаме копринената ръкавица. Но имам друг проблем. Правя си кола маска на лицето (сама в домашни условия) и след ден по кожата ми се образуват пъпчици, които после постоянно чопля и стават на рани. И така си седят от един-два месеца. Междувременно продължавам да си правя кола маска и проблема се задълбочава. Винаги се мажа с масла за след епилация и други такива мазила. Сега е малко по - добре положението, но то е защото вчера си правих пилинга маска и лицето стана по-свежо като цяли. Чудя се дали ако отида на козметик ще се оправи. Дайте съвет, тъй като на козметик не съм ходила никога.
P.S. На 11.11.2007 съм кума на една сватба и не ми се иска да съм  с ранички по лицето. Направо ужас! smile3511

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
С какво си правиш кола-маската? С лентичките ли? И на мен от тях винаги ми стават едни ситни пъпчици, много неприятни, за това избягвам с тях, но по принцип с крем Здраве или МЕдикоидеал минават Peace

# 2
  • Мнения: 11
Ами да - с лентичкитие, с какво друго да си я правя?

# 3
Пъпчиците се оправят с антибиотичен крем. Не съм привърженик на антибиотиците, но това е. Мисля, че се казва Фусидин. Но по-добре се консултирай с лекар или поне с козметик. За съжаление, съм от София и не мога да дам идея за добър козметик във Варна. Но явно този метод не е добър за теб, потърси друг, консултирай се.

# 4
  • Мнения: 11
записах си час в Angel face за утре, дано да успеят да се спавят и май наистина трабва да започна процедури с фотоепилация Thinking

Общи условия

Активация на акаунт