Закъснявал ли ви е цикъла и каква може да е причината за това

  • 991
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте на всички. Закъснява ми и съм доста притеснена, защото по принцип ми идва  редовно. Мисля че не съм бременна, но пък имам гинекологичен проблем - гъбички и малка раничка от раждането, която наблюдаваха с колпоскоп и се оказа, че няма изменени клетки. Според гинеколога е вследствие на раждането/имам дете на 11 м./ Точно този месец по време на овулация имах течение с розовокафяв цвят за около 2-3 дена. Гинеколога предположи, че кървенето е провокирано от гъбичките.
Та въпроса ми е - възможно ли е това да е причината за закъсняването.

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Би трябвало лекуващият лекар най-добре да знае  Confused И аз съм имала гъбички, но не и такъв проблем  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 362
На мен също ми е закъснявал цикълът, но поради рязко спадане на тегло - пролетта отслабнах ударно десетина килца - от това, поне това каза АГ-то ми!
Иначе като гледам какво си изброила - аз имах преди 3 години около година голям проблем с гъбичките поради срив на имунната система (пак от отслабване Simple Smile ) - затова мога да кажа, че не е от гъбичките! Поне на мен не ми се е случвало!
Но наистина - попитай личния си гинеколког, той би трябвало да знае най-добре  Peace

# 3
  • Мнения: 9 063
Гинекологът май не е вмного в час, затова по-добре го смени.
Кървене от гъбички няма как да има.
Причината е в раничката.
Тя от своя страна мисля, че не е причинена от раждането.
Лекувахте ли раничката - мазахте ли я с нещо?
Трябва да лекува по принцип.

# 4
  • Мнения: 14 133
Причина за закъснението може да е и хормонално нарушение, по принцип.

# 5
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравей!Аз съм имала такова зацапване по време на овулацията и това е категорично ти го казвам от овулацията,а го знам защото не един и два пъти съм била по този повод (кървенето де) на лекар.А закъснението е абсурд да е от гъбички.Смени си гинеколога-най вероятно е хормонален проблем,успех. newsm10

# 6
  • Мнения: 274
Закъсня ми от една  киста на яйчника, предизвикахме го с оргаметрил,сега пия противозачатъчни и всичко е ок!

# 7
  • Мнения: 5 393
Закъснявал ми е и то доста.Причината при мен беше честа смяна на климата и географската ширина.Понякога и от стрес Confused

Консултирай се с лекаря си и си направи тест за бременност за всеки случай.
Успех.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Точно този месец за първи път след раждането ми закъсня 6 дни.Причината не разбрахме.

# 9
  • Мнения: 103
Благодаря на всички за отговорите и съветите. Все още няма нищо с цвят червен....Май трябва да си взема тест за бременност.

# 10
  • Мнения: 90
Аз също имах период, през които ми закъсняваше с по 10 и повече дни. Оказа се че имам хормонално нарушение. Смених доста гинеколози.  Лекувах се близо година с какви ли не лекарства. Накрая пробвах с хомеопатия и май това бе най-правилното. Сега вече нямам проблем.

# 11
  • Мнения: 3 241
Аз също имам такъв проблем и ми направиха хормонални изследвания, оказа се, че имам завишен Пролактин, а това от какво се получава - не се разбра, гинеколожката каза СТРЕС.  Пих последния месец Дуфастон и ми дойде веднага, дано този да нямам нужда.
Странно звучи да е от гъбичките, не ми се вярва много.

Много е изнервящо обаче, дано бързо се стабилизира.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт