Добър педиатър в 20-та поликлиника или в района?

  • 1 994
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 051
Извинявам се ако някъде темата е обсъждана, но искам мнението ви за педиатър в района на Красно село и в частност - 20-та поликлиника..??

Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 10:30 от scorpia

# 1
  • Мнения: 3 051
Никой ли не знае..  Cry

# 2
  • Мнения: 1 371
Задай си въпроса тук. А ако решиш, мога да ти препоръчам в 14 поликлиника.

# 3
  • Мнения: 1 596
Здравей Simple Smile
Бях при Вангелова.От 20та.
Никога не се записвай при нея!!!!
Един път я замести д-р Илиева,поне този единствен път бях очарована.
Чакам да стане декември за да сменя Вангелова.Но понеже вече живея на Руски Паметник,ще трябва да потърся по-близка поликлиника.Ако ли не ще се запиша при Илиева.
Надявам се да съм ти била полезна. Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 163
Аз записах децата си при д-р Лилия Панова(20та поликлиника). Много съм доволна от нея до сега, внимателна, мила, и най-важното добър педиатър Peace. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние сме при доктор Илиева.Много съм доволна,но знам,че не записва нови пациенти.Все пак можеш да пробваш.

# 6
  • Мнения: 3 051
Благодаря момичета!   bouquet

# 7
  • Мнения: 560
Д-р Матеева-0886981017
четни дати 8-13 ч
нечетни дати 14-19 ч.
 newsm10
Илиева не приема нови пациенти,освен това се държа безобразно на вратата,като я разпитвах.

# 8
  • Мнения: 2 401
Здравей Simple Smile
Бях при Вангелова.От 20та.
Никога не се записвай при нея!!!!
Един път я замести д-р Илиева,поне този единствен път бях очарована.
Чакам да стане декември за да сменя Вангелова.Но понеже вече живея на Руски Паметник,ще трябва да потърся по-близка поликлиника.Ако ли не ще се запиша при Илиева.
Надявам се да съм ти била полезна. Heart Eyes

Кажи мама миа от какво си разочарована? Ние всички сме при нея, вярно, че е странна птица, но сподели моля те какво не е наред?

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Ние сме в Алитера мед при доктор Краева и съм много доволна. Работят с касата.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Д-р Вангелова - те е за сега най-добрата за мен Hug

# 11
  • Мнения: 1 596
Здравей Simple Smile
Бях при Вангелова.От 20та.
Никога не се записвай при нея!!!!
Един път я замести д-р Илиева,поне този единствен път бях очарована.
Чакам да стане декември за да сменя Вангелова.Но понеже вече живея на Руски Паметник,ще трябва да потърся по-близка поликлиника.Ако ли не ще се запиша при Илиева.
Надявам се да съм ти била полезна. Heart Eyes

Кажи мама миа от какво си разочарована? Ние всички сме при нея, вярно, че е странна птица, но сподели моля те какво не е наред?

Ох ако тръгна да разказвам.........ще трябва да пиша роман.
но накратко,най-лошото че не установи навреме че на бебето ми му продължи сериозно жълтеницата,та чрез преглед при други лекари ни приеха в Токуда.
Там слава Богу оправиха бебето ми.
Не ми каза нищо за Пентаксима-в смисъл да си го купим, а му набоде на 2рия месец 2 ваксини по здравната каса.Нито казва какви са....можеше да каже за Пентаксима да си го купим-тя няма да вади парите от нейния джоб.
Давате ли вигантол ме пита.Абе аз да не съм лекар или майка отгледала 100 деца ,да знам че се дава Вигантол.Чак на 2рия месец започнахме да даваме и то заради нея.А се дава от 15тия ден.
Каза да давам сок от ябълка на 2рия месец,а бебето ми получи ужадни колики от него.
Мълчи и се държи като Хитлер.
пари ли е искала тая жена,не знам.
И накрая,детето ми не е опитна маймуна.
Винаги в кабинета и става течение,може да е в критическата,ама бебето ми не е!!!
Един път случайно то се напишка и тя със злобен тон каза да сме го изперяли..........
Представяте ли си????
Ние да го изперем.
Ми бебета преглеждаш ,а не големи хора.
Това е!!!

За щастие ,вече не ходим при нея.
А най-голямата наглост беше,че не се обади да пита,абе аджаба,защо не ходим.

# 12
  • Мнения: 1 596
Д-р Вангелова - те е за сега най-добрата за мен Hug

Чудестно,ходете при нея! #Cussing out

# 13
  • Мнения: 814
Ние сме при д-р Томов в 20-та поликлиника. Той е GP + педиатър. Не мога да ти кажа точно колко е добър - общо взето за нещата, които са се налагали за момента - е реагирал доста адекватно, от друга страна обаче аз имам педиатър в семейството (макар че не живее с нас) и за по-важните неща - разчитам на него.

# 14
  • Мнения: 339
д-р Шекерова-20 п-ка, 317 май беше кабинета-много добър, отзивчив и опитен лекар. Била е мой и на сестра ми педиатър, когато сме били малки, сега се грижи за сина ми-абе доказала се е жената, че е много кадърна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт