За и против сватбата

  • 3 706
  • 84
  •   1
Отговори
Здравеите момичета,ще се включа и аз да ми дадете савет.Доиде време и аз да сключа брак,обаче се чудя дали да правим сватба или не,вие как мислите?Само да се уточня че не сам против брака.

# 1
  • Мнения: 431
 #Crazy Какво значение има нашето мнение за ТВОЯТА сватба?!

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Важното е купон да става ....

# 3
  • Мнения: 1 172
Ако се колебаеш, по- добре направете сватба. Така няма да остане у теб усещането за нещо пропуснато.  Познавам една 75 годишна баба, която и до ден днешен съжалява, че послушала мъжа си и не направили сватба. Плаче на всяка сватба.


# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
Сватба!!!Страхотно е усещането да си булка,просто трябва да се изпита тази тръпка. married

# 5
И аз искам сватба, но нямаме средства за това. С "пилето" решихме, че ще сключим брак. Ще кажем на родителите: Еди кога си се женим! Само че се чудя ако те кажат: ми ние няма да дадем пари (което не ми се вярва, но все пак) ще си сключим брака без рокля и без дандания.  Sad
И се чудя сега да изчакаме ли... Пък не ми се чака.

# 6
  • Мнения: 14 133
Важното е купон да става ....
Peace
Както искате, така направете. Важното е на вас да ви е хубаво.

# 7
  • София
  • Мнения: 788
Здравей,
Аз по принцип също не исках сватба, но да ти кажа, нито за момент не съжлаявах.  Усещането е чудесно - ти да си булка, да си облечена в бяла рокля и всички да гледат в теб  Simple Smile Няма какво да се лъжем, обаче, че една сватба е и голям разход - така че помисли. Ако имате материалната възможност за хубава сватба, аз лично бих направила.
Успех и каквото и да решите, дано да не съжалявате за взетото решение. Много щастие! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 417
Както вие си решите , но за мен беше страхотно изживяване...различно Laughing

# 9
  • Мнения: 1 172
И се чудя сега да изчакаме ли... Пък не ми се чака.

Можете сега да сключите брак, а след време, когато имате финансова възможност да направите църковен ритуал и празненство. Някои мои познати направиха така по различни причини - от чисто финансови, до липса на достатъчно време за голям престой в Бг, когато да организират всичко.

# 10
  • Мнения: 3 153
Няма никакво значение кой какво мнение има по въпроса. Има само че един факт, независимо от "ЗА"-то и "Не"-то- бракът семейство не прави! Семейството се прави от двама души, незвисимо от подписа!

# 11
  • Мнения: 950
Аз като се омъжих, реших, че няма да правя сватба. Парите, които ще се пръснат по нея (а те не са малко), могат да се използват за нещо друго - може да се направите сватбено пътешествие (и вероятно ще ви хареса повече, отколкото самото празненство).

# 12
  • Мнения: 372
Изживяването на сватбата е страхотно.  Освен това след време спомените от нея всеки път ще ви карат да преживявате отново емоцията.  Приготовления, трепети, снимки, гафове всичко след това ще ви "топли".   bouquet

# 13
  • Мнения: 581
Когато се колебая във взимането на решение правя това което ми идва отвътре. За мен това винаги е било закон. Досега не се е случвало да сбъркам и да съжалявам за взето по този начин решение.
  Ние правихме сватба- малка, скромна, но това усещане остава завинаги, не се описва с думи.Така, че аз мисля, че всяка двойка е добре да го преживее.

# 14
  • Мнения: 3 146
Аз не виждам някъде да си писала защо се колебаеш точно.

Общи условия

Активация на акаунт