Кога яхват метлите жените?

  • 7 552
  • 69
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
В 90% от жените се наблюдава раздразнителност веднъж в месеца свързано с мензиса.
Някой да има късмета с не раздразнителна жена в този период?
Жената е на метлата от средата на въпросната седмица та до края.

# 1
  • Мнения: 17 546
Не всеки месец! Различно е всеки път.

# 2
  • Мнения: 218
аз съм без оплаквания  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


п.п. като съм търсил съм се оглеждал  Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 17 546
аз съм без оплаквания  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


п.п. като съм търсил съм се оглеждал  Joy Joy Joy
Бай бабо да не те стигне! Mr. Green Хормони са тва, знае ли човек кога ще му кипне гърненцето...

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в началото не ми правеше такова впечатление, но явно още е било "демо версия" та съм се подлъгал ...

# 5
  • Мнения: 218
Цитат
в началото не ми правеше такова впечатление, но явно още е било "демо версия" та съм се подлъгал ...

 Joy Joy Joy

хормоните ги знам и имам пресен спомен от преди 3 месеца Mr. Green - когато бяхме в 8-мия месец...

# 6
  • Мнения: 3 268
Не съм от жените,които яхват метлата.Много съм търпелива,но има моменти,несвързани с цикъла,а с ужасната дребнавост на моя мъж,когато направо ми причернява.Вие просто не можете да си представите за какво става въпрос.Неговото вече клони към болестно състояние.Е...оплаках се.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 13:39 от stefani6

# 7
  • Мнения: 581
Определено моя съпруг има късмет в това отношение. При мен яхането на метлата няма връзка с месечния ми цикъл. Правя го много рядко, но качествено.

# 8
  • Мнения: 474
Признавам си, че съм от яхащите метлата afwitch...особено когато ми е болезнен - горкия... и най-гадното е, че колкото се старая да не откачам, толкова по-зле....... ама търпи ме...най-често сяда пред PC-то и слага слушалките... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 226
при мен е страшно.Не си го искам, ама така става

# 10
  • Мнения: 3 835
Яхането на метлата при мене няма връзка с месечните неразположения. Но пък като я яхна, се разчува. Трае кратко, за щастие.

# 11
  • Мнения: 3 611
С ПМС, МС и СМС скьпоценният има май само 1 седмица спокойствие  Crazy  afwitch

# 12
  • Мнения: 474
С ПМС, МС и СМС скьпоценният има май само 1 седмица спокойствие  Crazy  afwitch
Mr. Green Mr. Green Mr. Green  newsm10

# 13
  • Мнения: 1 479
Аз не слизам от там.

# 14
Яхват метлите когато не са яхвали достатъчно нещо друго! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт