Лекари ли са хомеопатите

  • 921
  • 5
  •   1
Отговори
Искам да попитам лекари ли са хомеопатите и как да разбера моята хомеопатка дали е лекар Питам защото тя не е преглежда`дъщеря ми имам впредвид`а ме праща при джипито и после и звъня да и кажа диагнозата и ми изписва лекарство Препоръча ми я моя позната и като изключим това че не преглежда до момента съм доволна но незная как да и гласувам пълно доверие

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами ако личния лекар е объркал диагнозата на детето какво става тогава? Кой ще поеме отговорността за погрешното лечение?

# 2
И аз това се питам защото последният път джипито ни каза че сме с пневмония а аз се съмнявах много в това

# 3
  • Мнения: 4 414
поради тази причина, аз си избрах хомеопат-педиатър, т.е. човек завършил и практикувал традиционна медицина, но преориентирал се. зная, че сега ще кажат, че за хомеопатията това няма значение, защото тя не се води от медицински диагнози, но съм много по-спокойна, когато хомеопатът може да преслуша детето, вместо да търча при личната и т.н.
по закон, хора, които не са с медицинско образование нямат право да практикуват хомеопатия. това според мен е несправедлино, но за сега такова е положението. на практика има доста хомеопати, които са практикуващи не са медици. не зная дали това отговаря на въпросът ти.

# 4
Благодаря за отговора единственият начин е да я питам направо но не знам дали ще събера смелост за това защото мисля че ще се засегне

# 5
  • Мнения: 14 654
Защо да се засегне? Аз попитах нашата хомеопатичка има ли медицинско образование и тя ми каза, че няма. След като те интересува- попитай я. Мен лично никак не ме притеснява фактът, че не е лекар. Не водя детето си при личната лекарка, освен ако не ми е нужна извинителна бележка.

Общи условия

Активация на акаунт