електронен кантар

  • 4 503
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
електронните кантари точни ли са? трябва ми да се тегля с беб за контролно кърмене, а и да го следя колко наддава. имам предвид не бебешки кантар, а обикновен електронен, не ми се дават много пари за кантар. и те показват ли грамовете или само килограмите?

# 1
  • Мнения: 72
 " beurer "- немски.  Миналата година купих два такива стъклени, електронни / мерят и грамовете/един за мен и един за подарък. Момичето от магазина не ме излъга  като каза , че на тази фирма били най-точните.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 23:51 от stefi1

# 2
  • Мнения: 4 428
Ние ползвахме един такъв импровизиран за мерене. но нашия мереше до 8кг. Мисля, че няма да ти е проблем няколко грама разлика. Едва ли ще има много голями разлики, ако кантара е наред.
Такъв кантар си е удобно нещо. И на мен не ми се даваха пари за нов. Но за второто мисля да си купя кантар за бебенца, но втора ръка. Излизат към 50лв, което е по-нормарно

# 3
  • Мнения: 204
Ние имаме Tefal Baby Home, купихме го от технополис, много съм доволна. Препоръчвам ти го.

# 4
  • Мнения: 4 546
благодаря ви за отговорите   bouquet

аз може би трябваше да уточня че под "точен" разбирам не само да показва реалното тегло, а и като се претеглиш 2-3 пъти един след друг да показва едно и също.
малко съм предубедена , елекронния ни термометър уж е хубав, а колкото пъти измеря Т с него един след друг път - все е различна.  Rolling Eyes

# 5
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз имам също Tefal Baby Home. Много съм доволна. И да точен е. Специално съм му правила сверка дали при последователно мерене на детето отчита едно и също. Когато беше новороден беше много лесно, защото не се движеше. Като попорасна започна много да мърда ми даваше отклонение с 5-10 грама. Сверявах го с други предмети които мерех по два-три пъти за да видя дали показва едни и същи стойности.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз имам на Тефал бебешки кантар, точен е и съм много доволна. Купих го от продавалника, от едно момичето от форума за 70 лв.(в Техномаркет се продава за 175лв) Беше в отлично състояние, като нов е. По-добре помисли за такъв вариант.
Имаме и електронен кантар за мерене за нас - да не ти казвам, че обикновено поне 1-2 кг. е разликата като се измериш два пъти. Поради тази причини си купих още един аналогов и мери много по-точно. Не мисля, че такъв кантар ще ти свърши работа.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт