Плат за щори

  • 1 732
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте! Някъде из мненията бях срещала, че някоя от вас има щори от плат, който е.... newsm78... абе спира изцяло светлината (щях да кажа "гумиран", ама се усетих Mr. Green). Тоест от външната страна май има някакъв напълно непропусклив слой, който затъмнява дори и щората да е светла.
Питането ми е - файда има ли от такъв плат, като в моя случай ме притеснява не това, че ни е много слънчево Simple Smile, ами че минават хора по улицата Laughing (на първия етаж сме). Дали "ефекта на затъмнението" го има и гледано в обратната посока, нали разбирате Blush.

# 1
  • Мнения: 165
Нашите са от плат, без "такова" дето спира светлината. През деня не може да стане съвсем тъмно, а вечер отвън се вижда, че в стаята свети, но само това. Нито фигури, нито силуети. Така че незнам какво те притеснява.

# 2
  • Мнения: 1 040
Нашите са от плат, без "такова" дето спира светлината. През деня не може да стане съвсем тъмно, а вечер отвън се вижда, че в стаята свети, но само това. Нито фигури, нито силуети. Така че незнам какво те притеснява.
Е точно такива щори искам,кажи откъде newsm78?

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 565
аз имам роло щори.има голям избор на материи и цветове.аз избрах екрю.хем светло хем нищо не севижда и са си на самите прозорци.

# 4
  • Мнения: 1 040
Писнаха ми тези роло щори,а не ми се връзват с пердета...няма ли някой да сподели за платнените Praynig

Общи условия

Активация на акаунт