Мебели ИВО - Варна?

  • 6 391
  • 7
  •   1
Отговори
Някой има ли впечатления от качеството, което имат предлаганите от тези магазини мебели? Конкретно ме интересуват масите с повдигащ механизъм на Касиопея - от 8 осем годин и им точа зъби и "най-после му дойде времето". От една страна щом ги продават толкова време, значи са добри, но от друга........ знам ли. Та това ми е питането, моля!

# 1
Хайде, моля ви!!!!! Днес в 18 отивам да я купувам, а чак сега ми хрумна да ви питам.

# 2
  • Мнения: 208
Някой има ли впечатления от качеството, което имат предлаганите от тези магазини мебели? Конкретно ме интересуват масите с повдигащ механизъм на Касиопея - от 8 осем годин и им точа зъби и "най-после му дойде времето". От една страна щом ги продават толкова време, значи са добри, но от друга........ знам ли. Та това ми е питането, моля!
За масите - не знам. Нямам личен опит, но една приятелка си е купила преди 2 години диван от там и е много доволна. Лично се убедих в качеството. Дано и с масите е така.

# 3
Благодаря за включването! Оказа се, че не я купих, а ще я поръчвам. Нямат наличност от цветове, но което е по-лошо нямат и каталог /мостри/, та ще си взема "котка в чувал" - ще си поръчам тъмен махагон, а той може да е светло розов /примерно/. Здраве да е - мъжа ми ще плеска с байц после.
Още веднъж благодаря за успокоението! 

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 569
samo_4eta, ти или мъжът ти имате ли някакво понятие от байцване, защото не е толкова проста работа. Масата най-вероятно ще е лакирана, което означава, че за да байцвате, трябва първо да свалите лака, което пък хич не е лесно. Може и да не съм 100% права, но мисля че така се прави.
Нямаха ли, поне мостри на цветовете? Shocked
Я покажи каква е тази, толкова велика маса, че си готова да рискуваш толкова, Може пък някой тук да знае и друго място, където се продава и там да имат мостри и каталози.
Мебели Иво, не са ли търговци? Т.е. те не произвеждат а само продават - може да се издири производителят.

# 5
Ментолке, не съм я виждала тази маса за 8 години никъде - Във Варна съм /да уточня/. Те са търговци само, а производителят е фирма Касиопея. Особеното е, че масата е холна, от бук, със два дебели струговани крака, но най - важното е, че е със повдигащ плот без механизъм. Просто се отваря и се изправя една дървена джаджа и това повдига. Много мразя механицми, макарки и скрипци разни. И да - фирмата няма мостри на цветовете си. Най-смешното е, че в магазина имат други мебели от още пет фирми и на всичките цвят махагон е различен - от откровено розово, до почти черно. При мен проблема е, че имам в хола един 120 годишен бюфет, който е махагон, но истински и няма как да им го занеса за мостра, защото дори и вратичките не се махат. Аз се вбесих, защото всички ме гледат с една скрита ирония - какво толкова като не го виждаш цвета, представи си го. Коментара на мъжа ми е пък " Ти за 250 лева какво очакваш да се разтичат ли". Бе, м..а му стара, първо тази маса ще я гледам поне 10 години в хола си, второ на майка ми пенсията за три месеца е 250 лева - демек не е 2,50, че да я хвърля ако не става. И такива работи с мен - стана голям проблем!!!!!

# 6
  • Мнения: 36
От този магазин си поръчахме холов ъгъл "Турин" - очаквам да го получим в края на  месеца или в началото на другия.
Мъжът ми също много хареса масата, за която говориш, но все още не сме решили нищо окончателно. Очаквам отзиви от теб!!!
Иначе в  магазина ме спечелиха тотално с отношението си - бяха супер любезни и обясняваха всичко подробно. Преди това вече бях влизала в няколко мебелни магазина - в някои просто влязох и излязох, без въобще да ми обърнат внимание  Simple Smile
А това което казваш за цветовете е абсолютно вярно -  аз например гледам основно венге и беже - е доста се различават венгето и бежето на различните производители.

# 7
Сигурно си ходила в магазина на "Цар Асен", защото аз на другите им сърбах лошото отношение и сега на риск отивам да я поръчвам тъмен махагон, пък каквото ми донесат. За качество - единствената ми надежда е, че преди точно 8 години я видях и харесах, и все още ги има. Това все пак е атестат за търсене и качество. Ама що така ме ядосаха с тези мостри.........

Общи условия

Активация на акаунт