как се прави момИче ,има ли начин или..

  • 9 525
  • 20
  •   1
Отговори
Здравете мили момичета!От скоро се замислям да имам още едно детенце,а тъй като първото ми е момче сега си мечтая за една принцеска и се чудя ли чудя как да стане..
Ако някоя от вас знае рецептата моля да я сподели Blush
И успех на всички  EFP

# 1
  • Мнения: 712
Уф... мине се не мине месец, и се изтипосва  такава тема  ooooh!
Някой ако знае рецептата, която искаш, смокинка, ще му дадат Нобеловата награда за медицина.
Но тъй като поста ти е изпълнен с много позитивни емоции, няма да ти се нахвърлям за нетактичния въпрос. Само ще кажа, че всички момичета тук искат детенце - здраво детенце - и с това се изчерпват претенциите им. Сигурно всяка вътре в себе си има някакви предпочитения за пола, но през ум не ни минава да се замисляме за това.
Можеш да попиташ в "Майки - бъдещи и настоящи", там може и някой да има рецепта, която при него да е дала резултат, на нали знаеш - шансът е 50 на 50  Peace

# 2
  • Мнения: 651
 ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!

# 3
  • Мнения: 274
ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!
newsm10 newsm10 newsm10

# 4
  • Мнения: 92
Значи мога само да ти кажа как се правят бебета .....................за момиче не намирам рецепта в библиотеката!!!

# 5
  • Мнения: 2 422
Сутрин на отворен прозорец при минус 5 градуса Mr. Green

# 6
  • Мнения: 8 242
Ами правите го обратното на както сте направили момчето  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 41
Ами правите го обратното на както сте направили момчето  Mr. Green
Подкрепям те Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 077
Ама много сте гадни всички, нямам думи...

Смокинка, слушай ме мене: трябва да правите секс точно в деня на овулацията, той е най-важен, наблягайте и на дните около нея, те също са фертилни, макар и по-малко. Шансовете да заченеш момиченце по този начин са големи - 50% Flutter

# 9
  • Мнения: 2 422
Ама то така се правят близнаци Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 077
Не е вярно Crossing Arms Whistling

# 11
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Казват, че за момиче трябва да се прави любов преди датата на овуто, докато за момче на самата дата. Това се основава на факта, че сперматозоидите ,носещи ХХ хромозома са по-издръжливи и шанса да преживеят по-дълго ,когато тези с ХУ хромозомата вече са измрели е по-голям. Тези пък с ХУ хромозомата /от които се зачева момче/ са по бързи и тогава ,когато се прави любов точно на самата овулация или малко след нея се зачева момче. Незнам дали го обясних добре.

# 12
  • Мнения: 975
ooooh! 2 яйца, 1.5 ч.ч. захар, 2 ч.ч брашно ... нататък е въображение. ooooh!
Peace

# 13
  • Мнения: 560
И аз ще се пошетя с рецептата.
Кажи на мъжа ти:да цели ниско долу вдясно с чупка в кръста.
При мен уж свърши работа,но бебе още не е излязло,та ако доктора е сбъркал и вземе,че до раждането изникне някоя пишка,Василчо го пращам на уроци по танци.

# 14
  • Мнения: 730
Казват, че за момиче трябва да се прави любов преди датата на овуто, докато за момче на самата дата. Това се основава на факта, че сперматозоидите ,носещи ХХ хромозома са по-издръжливи и шанса да преживеят по-дълго ,когато тези с ХУ хромозомата вече са измрели е по-голям. Тези пък с ХУ хромозомата /от които се зачева момче/ са по бързи и тогава ,когато се прави любов точно на самата овулация или малко след нея се зачева момче. Незнам дали го обясних добре.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт