Lierac

  • 25 804
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Ползвали ли сте нещо от Lierac и какво ? Доволни ли сте от техните продукти ?
Във всяка аптека доста ги хвалят та вече почти съм се навила да си купя нещо
тяхно, но и се притеснявам да дам доста пари на вятъра а от мострите почти не
може да се разбере Ако някой е ползвал да сподели.

# 1
  • Мнения: 410
 От мострите може да се разбере дали ти понасят съставките или си алергична. Това е смисъла. Колкото до качеството предпочитам други продукти.

# 2
  • Мнения: 157
dgeni1966 аз ползвам на Lierac коригиращ гел против целулит и стрии. Вече свършвам първата опаковка и да ти кажа мисля да си взема втора.Много е приятно на мирис , кожата става някакси по-мека , за стриите и целулита това е твърде кратко време за да се позаличат , но пък крема има и отслабващо действие за което гарантирам , за около 20 дена мазане сутрин и вечер свалих по 3 см. от ханша и талията , естествено това беше съчетано и с лека диета , но не съм се лишавала от почти нищо .

# 3
  • Мнения: 4 496
Ползвала съм ампулите против стрии и антицелулитния гел.Много съм доволна.Но от мострите не се отказвай,може да си алергична към някоя от съставките! Flutter

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мого ме навиваха и мен аптекарките да си взема Деридиума на Лиерак,но в крайна сметка аз си купих Рок. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 077
Наскоро се натресох в една луксозна аптека (то си беше козметичен магазин де), адски добре заредена, където ме консултираха за крем за лице, дневен, за смесена кожа - предложиха ми всичко, освен крем за смесена кожа. Нямало значение каква ми е кожата ("смесена кожа - ама че странна комбинация", така каза дамата вътре...), важното е продуктът да е марков и скъп. бях се насочила към Юсерин, но директно ме отказаха, едва ли не "как можеш да си помислиш за тоя боклук". Каквото и да говорехме, накрая дамата все клонеше към Лиерак - някакъв крем за лице. Просто крем. за 60 лв.
Като почетох из форума, много е важно тази козметика да се пробва преди да се купи, защото често има алергични реакции. Представям си ако го бях купила онзи крем и нещо беше станало с кожата ми Confused
Не бях много по темата, ама...за Лиерак идеше реч Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 462
важното е продуктът да е марков и скъп. бях се насочила към Юсерин, но директно ме отказаха, едва ли не "как можеш да си помислиш за тоя боклук".
Пак не по темата,ама да не би на Красно село да е тази аптека?  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 9 077
Не, в Пловдив на центъра Blush

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено тези кремчета за ококло 60 лева не са луксозна козметика. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 077
Какво имаш предвид?

# 10
  • Мнения: 776
Аз съм ползвала няколко мостри на Aqua D, води се срещу първи признаци на стареене в периода между 25 и 30 г. Крем, като крем, нищо особено. Определено човек няма смисъл да прахосва 60 лева точно за тази козметика, която за мен не е луксозна. По-добре дай 20 лева отгоре, но си вземи нещо на Biotherm, Есте, Ланком или Клиник. И най-важното, разбира се, е първо да се пробват мостри! Wink

# 11
# 12
  • Мнения: 6 617
Има предвид ,че това е среден клас козметика .
По темата ползвала съм и аз гела против стрии и ми се заличиха значително.Сега ползвам крема против петна според мен ефект няма ,но според хора които не ме бяха виждали отдавна са поизбелели.

# 13
  • Мнения: 9 077
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush

# 14
  • Мнения: 10 570
Aнтицелулитния гел.Много съм доволна. naj-добрият от всички , които съм ползвала. Скоро си купих комбинирания - целулит и стрии, но не е хубав изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт