Киста на опашката - препорьчайте ми хирург от Варна

  • 4 176
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 586
Здравейте всички,
 Мъжът ми има киста на опашката и то от дълги години, сега се е решил на операция но разбрахме , че е важно да попаднем на добър хирург, някой имал ли е подобен проблем?Моля препоръчайте ми добър хирург от Варна. Praynig

# 1
  • Мнения: 108
Аз имах и видях много голям зор докато я махна. 4 операции ми правиха. Първите 3 ме шиха (един и същи доктор) и вече на 4 път смених доктора .Оставиха я да зарасне сама.Само ходех на превръзки.
Тези кисти са много упорити и не е хубаво мъжът ти да се бави.Тази гадост трови кръвта му. Хващай го за ръчичката и право при доктора.
За Варна не знам къде, но желая успех!

# 2
  • Мнения: 56
Знам че на кистите мн добре повлиява Хомеопатията , защо не пробвате алтернативен метод на лечение?
На моята сестра мъжа й е опериран от такова нещо от 15 год , но знам че все се обажда и след операцията не му се е решил напълно проблема Tired
На същото място само да добавя

# 3
  • Мнения: 108
Зависи от самия хомеопат.Преди време се случи така че имах венерически проблем.Отидох при една хомеоПАТКА, която без да се замисли ми каза -Операции,рязане и т.н. Направо изпаднах в ужас.
Реших да потърся още няколко мнения на специалист. Отидох в майчин дом при една гинеколожка и жената ме оправи точно за 10-15 дни без никакви операции. Така че трябва да си разпитате на няколко места къде какво им е виждането

Общи условия

Активация на акаунт