никнене на зъби

  • 1 650
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Моля споделете, кой според вас е най-доброто успокояващо средство при никнине на зъби. Аз мажа с "Калгел", но не съм сигурна, че е достатъчно ефикасен Confused

# 1
  • Мнения: 690
Търпение и здрави нерви  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не съм мазала с нищо, защото смятам, че ефекта е краткотраен. Иначе давах бисквитка да си чеше венците и чаках...  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 197
Търпение и здрави нерви  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не съм мазала с нищо, защото смятам, че ефекта е краткотраен. Иначе давах бисквитка да си чеше венците и чаках...  Crazy
Няма успокояващо средство при никнене на зъби. Както и за колики. Чакаш и траеш.
Моето дете всъщност не е имало проблеми. Зависи си от детето. Има някои с нисък праг на болката. От тази гледна точка моето е мечта - плаче много рядко. Зъбите досега са и никнали без да разберем. Последните ги откривам пораснали доста след като са пробили.

# 3
  • Мнения: 3 146
Да, мамите са прави, няма панацея. Въпросният Калгел действа около 20 минути, колкото да може да заспи бебчо например, но не премахва болката перманентно, то не е "лекарство". Но той е сравнително добър.

# 4
  • Мнения: 603
Да, мамите са прави, няма панацея. Въпросният Калгел действа около 20 минути, колкото да може да заспи бебчо например, но не премахва болката перманентно, то не е "лекарство". Но той е сравнително добър.

И аз така мисля. Редувм Калгел с Дентинокс. А при много силна болка давам Калпол или Нурофен.

# 5
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
 Аз мисля че на нас ни успокоява повече дентинокс от калгела.Редувам ги преди да заспи.

Общи условия

Активация на акаунт