хормонален проблем или нещо друго

  • 556
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 744
Здравейте!
Имам следния проблем: преди година и половина родих по нормален път. Кърмих до осмия месец. От 5-6 месеца насам всеки месец по едно и също време ми идва нещо като цикъл, но продължава само един ден и е  кафеникаво и почти няма кръв /тоя ден минавам с една -две превръзки, и то само с кафеникавото по тях/.Сега пък от десет дни ми закъснява. Правих тест-отрицателен е. Миналата седмица бях на гинеколог, прегледа ме с ехограф, разпитва ме, но каза, че не вижда някакъв проблем. Изписа ми вит.А и С и Утрогестан, които да пия по една схема три месеца.Взе ми цитонамазка и сега чакам резултатите от нея.
Забравих да кажа, че хормонални изследвания не са ми правени, защото доктора каза, че може би нямало нищо да покажат.
Моля, ако някой е имал подобен проблем, да ми каже какво може да ми е. 
 
 

# 1
  • Мнения: 1 335
Препоръчвам ти когато отидеш да си вземеш резултата от цитонамазката да настояваш да ти пусне изследване на репродуктивни хормони - ЛХ, ФСХ, Пролактин, Естадиол, Прогестерон; той ще ти каже по каква схема се взима кръвта. За твое успокоение ако щеш. Освен това ти е изписал хормонален препарат (Утрогестан - това е синтетичен прогестерон), който не се изписва ей така ....

# 2
  • Мнения: 4 700
аркана ти е каzала много точно какво да направиШ. Непременно си иzследвай хормоните. Те се поемат и от касата. Виж как ти е пролактинът. И какво zначи, че МОЖЕ БИ ниЩо няма да покажат??????

Общи условия

Активация на акаунт