Идея за торта за 30 годишнината на мъжа ми?

  • 6 248
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Мъжът ми другата седмица ще направи 30 и ще празнуваме с горе долу толкова гости и ми се искаше да поръчам някаква интересна торта, като форма, надпис  на нея или нещо друго. Много ще съм ви благодарна, ако споделите интересни предложения. Hug

# 1
  • Мнения: 1 044
Миналата седмица поръчахме торта от сладкарници Гаврош за детски рожден ден. Прегледахме целия католог за да изберем и имаше много свежи идеи за торта и за по-големи-камион, кола, кренвирши с халба бира, наденички, мацка в оскъдно облекло-все от захар направани. Те явно са използвани във фирмени купони, но и стават и за частни партита.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 168
В 100 грама сладки поръчах две големи "очи" Mr. GreenГолям купон падна !Много добре се бяха справили ,направо истински

# 3
  • Мнения: 2 631
Аз за 50-годишнината на баща ми му поръчах торта със снимка... На снимката трябваше да е Хю Хефнър с мацките от Playboy, ама беше баща ми с тях  Mr. Green
Мнооооого се изкефиха всички...
Но сладкарницата е в Пловдив.
Идеята ми е, че дори на обикновена форма на торта можеш да поискаш да сложат някакъв як колаж или просто хубава снимка  Peace

# 4
  • Мнения: 274
И аз ти препоръчвам Гаврош, може да измислите нещо заедно при поръчката свързано лично с него, а са и много вкусни!

# 5
# 6
  • Мнения: 226
Много ви благодаря!!! Hug

# 7
  • Мнения: 1 186
Поръчвала съм онлайн от www.2fukli.net и тортата беше божественна  Peace-много красива и много вкусна

# 8
# 9
  • Мнения: 3 575
Нашата беше руса мацка с червено бельо, от Гаврош.
Много готина стана, всички мъже я опипаха Wink

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Маркрит правят суперски торти.

Общи условия

Активация на акаунт