Ноември е, и студ настава, но Любовта в сърцата ни винаги сгрява!

  • 20 674
  • 485
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 098
Дано началото на месеца донесе много приятни изненади, и лошото наистина да застане зад гърбовете ни.
Много усмивки искам на лицата ви, за да сгрявате нас, които не топлим младеж или дама под сърцата си.
Няма как бременните да са спокойни. На някои хич не им е лесно, но трябва да издържите още малко.
Знам, че всичко ще е наред и после ще забравите за тези лоши моменти, защото вече ще мислите за още едно
живо същество, което по малко ще изграждате. Малко се отплесвам, но мисля че разбирате какво искам да ви кажа.
Прегръдки на всички.  Пускам темата,сега защото утре някой друг ще ме е изпреварил. А за този месец съм замислила
да има изненадки.  Hug, така че моя ще да е честта. Лека нощ от мен.

# 1
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ники, страхотно!!! Много, много ме зарадваха новините от вашия лагер! Само така! Браво на момичетата!   bigdance2
И сега да поздравя и Светлето с успеха на тате   bouquet
А на Берни пожелавам много късмет, много здраве, любов и безкрайно щастие!
Помните ли кутрето, дето ближеше монитора? Наскоро го пусна някой, ма забравих кой  Blush Е, ето така ми идваше да оближа и аз екрана като видях Марти  Heart Eyes Много, ама много неотразим мъж! А Мария е прелестна дама! Като изписано е това бебе. Особено на снимката, където е заспала.
Веселче, Зори, мисля ви и вас! Как ми се иска да сте добре, да няма тревоги. Но не е възможно! Параноята ще си остане част от емоциите  Confused Важното е накрая всичко да завърши с оня най-прекрасен от всички звуци на света - изплакването на току-що излязлото бебоче  Heart Eyes Няма по-заслужаващ очакване момент от тоя! Ще видите! И само не си мислете, че с това ще свършат притесненията ви! О, те тепърва ще приемат още по-сериозни размери!
Ето например мен от една седмица ми е едно криво... Филип имаше ужасна хрема и едвам сучеше душичката  Sad Тук се изпоразболяха всички (буквално!!!) бебета и малки деца на майките от австрийския форум, но само той не вдигна температура. Някои хлапаци направиха рекорди от по 40 градуса температура. Не знам какво беше това чудо. Не са били на едно място, но навсякъде симтомите бяха еднакви. Слава Богу, че при нас мина сравнително леко и днес дори ходихме на разходка.
Какво да ви пожелая за новия месец?  Thinking Ами тя Ритка май добре го е формулирала в заглавието!  Hug! Обичам ви!!!  Hug
Ралунчо, чакам новини тоя месец  Flutter
Липсвате ми, но нямам никакво време за форума! Продължавам да ходя на курс, макар че в последните дни се наложи да си стоя у дома заради бебчо.
А, да! Честит ден на будителите! Обичам го тоя празник! Е, не чак колкото 24 май, но все пак ми е любим!

# 2
  • Мнения: 1 008
Привет и от мен в ноемврийската тема!
ритка, специално стиснати палци имаш от мен ... за изненадката... ако са повече от 1 още по добре   bouquet Аз имам нужда от положителни емоции напоследък!
angels_zg, щом има и в обикновената урина, з начи наистина има  Confused Предполагам доктора ти е казал да ядеш извара и всичко богато на белтъци. А гледаха ли ти бъбреците? Всъщност кръвното най често от там идва, а щом има износ на белтък не е излишно да отидеш на уролог. Може и твоите бъбреци да са притиснати от бебчо  Rolling Eyes При мен се установи някъде в 19-20  седмица, но за щастие аз докрай нямах износ на белтък/обаче виж Вики пак се роди с ниско тегло, значи явно не и е достигал все пак белтък за да расте на кг, но пък си беше напълно доносена/. Обаче има какво да се направи по въпроса ако е притиснат бъбрек, така че не се притеснявай прекалено, защото съответно кръвното се повишава още повече.  Hug
Аз утре вечер съм на купон с моите приятелчета от университета и смятам да се напия  Thinking, въпреки кърменето... Ще вадим от замразените запаси  Grinning щото напоследък много ме стяга шапката и наистина имам нужда да разпусна ... А пък татето и бебето да се оправят както могат Mr. Green
Пожелавам ви прекрасен месец, изпълнен с много, много приятни изненади, без болести и само хубави новини!   bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Зори стискам палци Hug Знам, че всичко ще свърши добре м.март 2008г. СТраховете ти са човешки и нормално-бременни...гушки много от мен Hug
КикиНики браво за първите добри резултати..знам, че и другите ще са такива Heart Eyes Дамата на сърцето ти е една борбена госпожица, за която след м.март 2008г момците ще се изтрипват за нейното сърце Heart Eyes
Снощи празнувахме с децата Хелоуин обаче аз нещо съм в летаргия и ми е смотано но все пак агресията беше с костюм. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183502&photo=8 - ето да го видите Crazy
Честит ви нов месец и честит ви празник на народните будители. Пожелавам ви месец изпълнен с приятни изненади и много положителни емоции. Ритке теб ще те следя специално Mr. Green
Вече е ноември а после е декември а през декември е Коледа и Нова година...ех стана ми коледно Flutter

# 4
  • Мнения: 7 109
ЗориHug Hug Hug
Все си мисля, че когато има диагноза и подходяща лекарска реакция насреща, нещата трябва да приключат благополучно и щастливо.  Hug

Ритка, благодаря че усещам приятен тонус от твоя страна. Вчера ти казах едно нещо, та много да ме слушаш, защото много си те обичам  Heart Eyes и съм ти какичка.  Mr. Green


Херко, това дете не е от теб. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183502&photo=13
 Mr. Green

На всички ви желая много приятен месец и щастливо-емоционален.  Heart Eyes

 

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аааа рони нали знаеш, че само майката е сигурна Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 109
Аааа рони нали знаеш, че само майката е сигурна Mr. Green
Също така знам и че Фсичкото МОД трябва да присъства на срещата на 17-ти ноември. Под строй и задължително.  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 091
Привет в новата ноемврийска тема!

само влизам да кажа дзак! после ще пиша!

цуни гуни на всички

# 8
  • Мнения: 280
Рита  Hug Hug

Честит празник на всички   bouquet

# 9
  • Мнения: 123
ето,че най после октомври свърши.надявам се за вас да е бил добър месец,но за мен той винаги ще си остане като най-лошия или както го бях кръстил "черния октомври",но надявам се с неговия край да свърши и песимизма който ме беше завладял.
Дойде време и ние да започнем със същинските  изследванията.Започваме с генни изследвания в понеделник (може и с тях да си останем,защото лекарите не искат да правим други.).Досега имаме само отрицателен резултат на токсиплазмозата и взета хистология която нищо не казва,така че очакваме тези за да си отдъхнем от тази гледна точка (надявам се).
Пожелавам на всички ноември месец да е по-добър от преходните месеци.

Честит празник на всички

# 10
  • Мнения: 7 109
Тази събота е задушница.

# 11
  • Мнения: 515
Момичета здравейте и от мен в новата тема дано да донесе много  хубави изненади на всички.

ШЕРЧЕ гледам снимката на Вики и немога да и се нагледам толкова е сладка че чак огладнях eat Wink  И ти пожелавам весело искарване на купона Drunk  всеки има нужда да разпусне малко. Ето защо аз и" мойте момоичата"/ така ги наричам мойте приятелки заедно сме от деца и винаги са до мен/  се събираме веднъж седмично / а може и повече/ на женско парти.

# 12
  • Мнения: 1 369
Честита нова темичка и нов месец:) Дано има само хубави неща и !!! Положително раздвижване на списъка!!! Крайно време е!!! Да не посочвам поименно, ама вие си знаете-всички,които не са с бебе в коремите се стягайте- за кой първо, за кой второ..хаха за някои и трето...сетих се и за Деси- дали не и за четвърто  newsm78
 Херко,тая ходеща агресия наистина е само за мачкане и гушкане, а с тия ушички и опашчица...ммм eat /каква хубава иконка самооо/.
 777, бях сигурна,че токсоплазмозата ще ви е (-), че хистологията няма нищо да каже /на кого ли пък е казала нещо, патолозите дали изобщо вършат работа #2gunfire/. И за генетичните изследвания си мисля,че ще са (-). Направете ги за успокоение и се стягайте, Рита да ви включва в списъка и се залавяйте за работа luvbed
 Шерче, Hug напий се и за мен,че вече 5ти месец не смея да близна алкохол... И весело изкарване, човек има нужда да разпусне понякога, дори жената-майка...
 Зори, искам вече да е март и да бутаме колички с бебоци...Вижда ми се тооолкова далече...
 
 Гуш на всички!! Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 485
[size=14pt]Здравеите момичета
Нахлувам в темичката Ви само да Ви се похваля, че зълва ми mcheuz е горда мама на бебе Виктор - 3 400 гр. и 52 см.
Да са живи, здрави и много щастливи мама и бебо  [/size]

# 14
  • Мнения: 1 409
Браво на mcheuz!Да расте жив и здрав малкия мъж Виктор.Да радва мама и тете.А на мама бързо възстановяване. Hug

Желая на всички много хубав месец изпълнен само с хубави новини,с каквито започва.
Мушец освободи място в списъка,така че Ритка мисля,че ти е ред и ти се пада  HugСтискам палци да се похвалиш скоро.
Ники,скоро ще е не остана много.Знам,че на теб ти изглежда ужасно далече,но ще видиш колко бързо ще мине времето.
Гуша ви всички много  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт