за несигурноста която се поражда...

  • 1 774
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
стоя пред компютъра и искам да напиша толкова мн неща,а стоя като заковама/хм глупаво/
искам да изразя това,което чуствам,това което искам,а няма как.просто вътре в мен има някакво чуство,напиращо да излезне,но само толкова...сякаш нарочно се е загнездило вътре в мен и няма намерение да се маха Sadдали е несигурност или тъга,а може би и двете...защо обаче се появи така изневиделица и така и не си отиде.
дори нямам представа защо ще пусна тази тема,за някои а дори и за мен знам-  няма смисъл,но знам поне вдно -че ще ми олекне когато я прочетете....когато се опитате да ме разберете...

# 1
  • Мнения: 636
Айде сега поредната депресия- от времето е. През есента психичните проблеми се засилват няма страшно. Отпусни се, изплюй бастуна и се радвай на живота Hug

# 2
  • Мнения: 4 718
Разбирам те. Дупките и периодичното изпадане в тях обаче си е нещо съвсем нормално. Горе главата  Hug

# 3
  • Мнения: 45
Направи нещо, което ти е приятно. Шопинг и излизане с приятели също помага.  newsm25 на депресията.

# 4
  • Мнения: X
Спокойно, всеки ги има тези моменти, някои го прикриват по-добре. Всичко ще се оправи.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами не стой, а пиши. Може би като споделиш, това нещо ще излезе от теб. Нали знаеш, споделена болка, половин болка.А за да почнеш да пишеш, сигурно има защо. newsm78  bouquet

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Горе главата!
Всеки човек има такива моменти.
Важното е да не се даваш на депресията и лошото настроение!
Направи нещо за себе си- нещо, което ти е приятно , нещо, от което ще се почувстваш по-добре.
Усмихвай се по-често на малките неща.
И по-често поглеждай към подписа си  Hug

# 7
  • Мнения: 1 674
Изплюй камъчето де!кажи какво те мъчи-нали за това сме тук във форума да четем

# 8
  • Видин
  • Мнения: 168
Аз съм в същата дупка.Казват ,че човек изпада в такава преди рождения си ден.Онзи ден ревях за щяло и нещяло ,вчера се смях със сълзи.Полудявам ли? newsm78 Затова днес си записах час за фризьор,маникюр ,ще пия кафенце с приятелка .....в събота съм намислила пазаруване .Така ,че се отпусни ,всичко е временно .  bouquet

# 9
  • Мнения: 98
можеш ли да кажеш пред себе си конкретна причина, коато да те докарва до такова състояние. Ако разбереш причината ще ти е по-лесно да я преодолееш. Но горните съвети са много добри, понякога дребни неща като кафе с приятелка в приятно кафене, разходка сред природата или в някой парк, нова прическа и козметична процедура оказват благотворно влияние върху усещането и настроението. Намери за какво да се зарадваш.

# 10
Hei momi4e jivota e prekrasen kolkoto i 4eren i siv da ti se vijda sega,gledai na lo6ite migove i misli ,koito te vrahlitat ot kam veselata im strana,prosto napravi ili deistvai za ne6to ,s koeto 6te se razseiva6.Triabva da otkrie6 ne6to ,koeto da ti vliae polojitelno  bouquet Laughing Grinning Joy

# 11
  • Мнения: 3 146
Не става дума за никаква депреси, просто човекът е такова същество - има дълбочина в него и понякога тя му се струва твърде осезаема, но неоловима.

Аз бих заложила на някой хубав филм! Ама да си поплачеш накрая едно хубаво от радост! Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 428
Поглези се, иди на масаж, шопинг, гледай хубав филм... Почини си малко от детето, излезте сами с мъжа ти или идете за уикенда някъде само двамата... Тези неща при мен винаги помагат!

# 13
  • Мнения: 2 723
Ахъм и аз съм се метнала в поредния трап.
Ама при мен има и екстри от бременността...
ЗАтова мисля, утре един малък шопинг, в събота среща с приятелки и така, то иначе не се живее само сълзи роня, ай сиктир  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт