Лошо отношение в детска ясла 45 на Майор Томпсън в Лосенец

  • 1 354
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да споделя следното с вас и да предупредя майките в никакъв случай да не дават децата си в детска ясла 45 на ул. Майор Томпсън. На 17.10.2007г. сутринта заведох моята дъщеричка в яслата, на вратата ме посрещна г-жа Малинова. Аз зададох въпрос към нея относно намирането на липсващ чифт чорапки на дъщеря ми и пакет с памперс кърпички  (които липсват за пореден пат от чантата на дъщеря ми ). В ответна реакция въпросната госпожа се нахвърли с крясъци срещу мене  и пред дъщеричката ми не ми давайки възможност да и обясня нито дума (дъщеря ми започна да плаче). В последствие виждайки че с госпожата е невъзможно да се говори, поисках да бъде викната Директорката на яслата, беше ми отговорено да си я викна сама. При последващ разговор Директорката без да е присъствала на случката, и без да взима в предвид оплакванията за поредна липса на памперси и памперс кърпички от чантата на дъщеря ми и лошото отношение на нейният персонал към родител, заема страната на г-жа Малинова и не изисква никакво обяснение от нейна страна за неподобаващото поведение за една възпитателка  в детско заведение.
Поради това, аз бях принудена да спра мойта дъщеря от яслата, да излеза в отпуска.
Имайки в предвид поведението на двете госпожи, в мене настъпва страх от отношението на госпожите към децата във въпросната ясла. Моля споделете ако има подобни случаи в тази ясла понеже обмислям да подам оплакване.

# 1
Здравейте,искам да споделя следното с вас и да предупредя майките в никакъв случай да не дават децата си в детска ясла 45 на ул. Майор Томпсън. На 17.10.2007г. сутринта заведох моята дъщеричка в яслата, на вратата ме посрещна г-жа Малинова. Аз зададох въпрос към нея относно намирането на липсващ чифт чорапки на дъщеря ми и пакет с памперс кърпички  (които липсват за пореден пат от чантата на дъщеря ми ). В ответна реакция въпросната госпожа се нахвърли с крясъци срещу мене  и пред дъщеричката ми не ми давайки възможност да и обясня нито дума (дъщеря ми започна да плаче). В последствие виждайки че с госпожата е невъзможно да се говори, поисках да бъде викната Директорката на яслата, беше ми отговорено да си я викна сама. При последващ разговор Директорката без да е присъствала на случката, и без да взима в предвид оплакванията за поредна липса на памперси и памперс кърпички от чантата на дъщеря ми и лошото отношение на нейният персонал към родител, заема страната на г-жа Малинова и не изисква никакво обяснение от нейна страна за неподобаващото поведение за една възпитателка  в детско заведение.
Поради това, аз бях принудена да спра мойта дъщеря от яслата, да излеза в отпуска.
Имайки в предвид поведението на двете госпожи, в мене настъпва страх от отношението на госпожите към децата във въпросната ясла. Моля споделете ако има подобни случаи в тази ясла понеже обмислям да подам оплакване.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 166
albena75, не съм била свидетел на случката и не мога да взема отношение.
Само ще кажа, че синът ми вече почти година посещава тази детска ясла и е в групата на г-жа Малинова. Аз лично не съм била свидетел на такова отношение от нейна страна. Към мен и детето ми се отнася много добре. Отговаря на въпросите ми най-добронамерено.

# 3
Mrs Christmass, dano ne ti se sluchva tova koeto ni se sluchi na nas. Moga samo da kaja che zad maskata na edna prividna dobrosavestnost i zagrijenost se krie mnogo poveche ot losho otnoshenie . Tova che na tebe i na sina ti ne se e sluchilo nishto, ne znachi che na drugite  ne im se e sluchvalo sashto.Mejdudrugoto ako porazgledash foruma shte vidish che za vaprosnata iasla N45 ima samo loshi mnenia. Za sajalenie nie go razbrahme tvarde kasno (sled kato se oparihme ).
Nesluchaino tova e edinstvenata iasla vav koiato celogodishno ima svobodni mesta. I az dalgo se zamisliah dali da puskam vav foruma temata vaobshte imaiki vav predvid takiva mnenia , no vav kraina smetka reshih da ia pusna za da znaiat i drugite roditeli za kakvo stava vapros. I samo iskam da ti dam edin savet, porazgledai i drugite iasli za da vidish che naistina izbora na iasla 45 naistina ne e pechelivsh. Reda, grijata za decata, otnoshenieto sa pod vsiakakva kritika, i oshte poveche moje bi nie kato roditeli triabva da sme po-vziskatelni za da mojeme da znaeme che i otnoshenieto kam decata ni shte e podobovashto.

Общи условия

Активация на акаунт