Бялото течение

  • 731
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички Simple Smile искам да попитам за последсвията, които може да ни докара бялото течение. Имам го от много време, лекувах го, но без особен резултат. Предварително благодаря

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
А какво показват изследванията? Какви са причините за течението?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 235
Казват, че е нормално да има течение стига да е бяло (не жълто или др. цвят) и да няма мирис. Засилва се преди мензис. Иначе най-често е гъбична инфекция, който трябва да се изследва и е много важно правилно да се лекува, защото иначе симптомите  се притъпяват за известно време и после пак наново.

# 3
  • Мнения: 865
Бременна ,ли си?Ако ходиш вече на консултация попитай АГ,или лекаря ,който ти следи бременноста.

# 4
  • Мнения: 702
чувала съм че бялото течение е защитен миханизъм на организма аз също съм се лекувала но въпреки това си го имам мисля че не е опасно стига да не е в големи количества и да не е с жълт или зелен цвят

# 5
  • Мнения: 2 100
Аз си имах течение още преди да забременея, не успях да го излекувам. През бременността също не успях и като родих бях лепнала на малкия гадинки и му лекуваха очето няколко дни. Тъй че не е за пренебрегване!

# 6
  • Мнения: 44
az si go imama ot predi da zabremeneia i prodaljavam da go imam i v momneta.Pravih si izsledvania i rezultati sa dobri.doktora znae i ni6to ne mi e kazal da piia iavno e normalno.

# 7
  • Мнения: 5 362
Бременна ли си или просто питаш?

# 8
  • Мнения: 554
Аз го имах преди бременността, по време на бременността и след като родих пак си го имам, лекувала съм го и няма оправия, но поне е бяло и не мирише, според доки нямало проблеми  Peace

# 9
  • Мнения: 3 069
При всички положения трябва да се лекува, а ако си бременна има подходящи медикаменти и за това състояние.

Общи условия

Активация на акаунт