кредитна карта American express

  • 1 092
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, подхващам познатата история за лафа "българска му работа ". В случая българска кредитна карта с американско име.  Мечтая си един ден да стигнем не американцита, а поне румънците. Ужким вече сме член на европейския съюз, а сякаш манталитета  от миналото още си съществува. Например отиваш в ЦУМ, казваш "може ли да видя това" , а продавачката те гледа лошо и отговаря " а ще го купувате ли?". Отплеснах се малко, ама се ядосвам, че няма оправия. Да си дойда на думата с кредитната карта. Предложиха на мъжа ми ( обърнете внимание на думата ПРЕДЛОЖИХА) кредитна карта американ експрес, защото бил лоялен клиент на Пощенска банка. Той реши да се възползва от предложението и подаде заявление. И така минаха 2 месеца.......Първо забравили да пратят документите и ги пращат след като се обади той и ги попита какво става. Това след 20 дена. После ужким е предварително добрен, пък не знаят дали ще му дадат карта. После казват, че ще дадат, но имали проблем с изработката на пластиката. После изработили картата, ама имали проблем с куриера, който трябва да я донесе. После мъжа ми взима заветната карта НО - без пин код. Пин кода го пращат по пощата и забележете - не с препоръчано писмо, както е редно, а направо ти го слагат в пощенската кутия, където общо взето всеки недоброжелател може да го вземе. Но Заветния ПИн така и не дойде. Вече втора седмица го няма. Добре, че не разчитаме на тези пари, защото ако беше обратното спукана ни е работата. МИНАХА 2 МЕСЕЦА. Чудя се защо си позволяват такава подигравка с хората. Аз не разсъждавам така - те дават парите, те колят и бесят и я аз да си мълча, а те да ме правят на маймуна. Вярно е - те дават парите, но клиентите ги връщат с лихва, от това печели банката в крайна сметка. Питам се докога институциите ще се подиграват с хората и докога ще си мълчим?

# 1
  • Мнения: 3 818
Пощенска банка са много зле в това отношение - проблемите им с пин-кодовете са непрекъснати, представи си, че на позната, която работи в банката, й губят три пъти пин- кода и накрая анулираха картата. Rolling Eyes
Но при банките е лесно - отиваш в друга Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт