Детски рожден ден

  • 568
  • 7
  •   1
Отговори
Синът ми скоро ще бъде на 3 години! о-йе!
Решили сме да е в детски парти клуб - в София. къде да отпразнуваме рожденият му ден? къде сте останали доволни?

# 1
  • Мнения: 1 561
БАРБАРОНИ НА БЪЛГАРИЯ И В МИКИ МАУС МНОГО НИ ХАРЕСВА.
ЗА НЕГО В НЕТА ПОТАРСЕТЕ ИНФО ЗА АДРЕСА, ЧЕ НЕ ГО ПОМНЯ.

# 2
  • Мнения: 1 044
Слон-Балон!Страхотни професионалисти, чист клуб, много играчки, помещение с видеонаблюдение за родителите. Имат сайт.

# 3
  • Мнения: 4 841
Ползвай търсачката или просто разгледай и предишните страници - на всяка една има поне по една (че и повече) теми за парти клубове и рождени дни  Peace

# 4
гледах страниците на няколко клуба - обаче ме интересуват впечатления на празнувалите. как да разбера само по майсторството на уеб дизайнера дали дечицата (все пак и родителите) ще останем доволни

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Където ти е по-близо. Ако Младост ти е удобно, прпоръчвам Усмивката. Миналата година празнувахме там и беше супер. Малките нямаха време за ядене даже от игри, танци, въобще клоунката / newsm78/ не ги остави да скучаят.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 15:39 от Гита Ог

# 6
  • София
  • Мнения: 2 679
Досега сме ходили на сума ти рождени дни в сума ти клубове и никъде не занимаваха децата, а само ги наблюдаваха да не се пречукат. Никакво отношение нямаха към играта на децата.

На Ивайла рождения ден го направихме в Мики Маус - тъмно е, няма видеонаблюдение и не е толкова просторно, но не съм виждала досега толкова да се забавляват децата, и то всички.
Не знам ние ли случихме на момичета или всички са такива, но останахме много доволни.
Всички деца гримираха, на всяко дадоха някакъв маскировъчен аксесоар - пиратска кърпа, корона, пухчета разни, диадемки и т.н. На рожденичката и сложиха коронка и крилца, викаха торта, правиха муцуни за снимки, затваряха очички, отваряха очички, пяха песнички, играха хорца - абе нон стоп ги занимаваха. Като това не сме го поръчвали допълнително. В едната зала за около 20 минути надуха и замък за скачане. Една приятелка ми каза, че за първи път вижда сина си да се забавлява толкова на рожден ден (на него му нарисуваха на лицето паяжина в стил спайдърмен).

Където и да е, пожелавам ви най-вече рожденика да остане доволен.

# 7

Общи условия

Активация на акаунт