Какъв е мотивът ви да работите тази работа в момента

  • 3 284
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е мотивът ви да работите работата която работите в момента

Опции:

  • Мнения: 212
Понеже напоследък много се говори за работа и защо някои хора работят нещо, за което пък им плащали много малко и тези хора са много недоволни, реших да пусна една анкета да си кажем - Защо работим точно тази работа която работим в момента и кой ни е мотивът, който ни държи на тази работа. Парите ли са на първо място, удоволствието и удовлетворението от работата ли е най-важното. Кое за повечето от нас е на първо място, кое е това което най-вече ни кара да работим нещо...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 419
Записвам се веднага, това е моята актуална тема, покорно благодаря! В дилема съм по сменяне на гореспоменатата, и ще изчета всички с интерес: )

# 2
  • Мнения: 25 449
Трета опция!  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 121
парите, защото това е доста сериозно основание което ме държи на сегашната ми работа. Но имайки предвид, че за 10 год съм сменила 7 професии, сега за щастие работат ми и харесва.  Simple Smile иначе съм се задържала най-много година.

# 4
  • Мнения: 5 370
При мене е комбинация от 1+2. Не съм съгласна, че може да се гласува само с 1 -на опция.
Ако може-да се промени.

# 5
  • Мнения: 27 524
Третата опция, защото съм в чужда държава и се борим с този семеен бизнес.  Simple Smile
Иначе не ми е интересно. Аз съм книжен плъх и бих работила всичко, което е свързано с бумажки и прашни папки, писане на ръка, книги и писма  Heart Eyes

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази работа ми харесва и ми е приятно да работя точно това. Доставя ми удоволствие. Но парите също са важни, затова правя всичко възможно да остана на тази работа и да получа подходящо заплащане за нея.
Не отговорих в анкетата.

# 7
  • Мнения: 212
При мене е комбинация от 1+2. Не съм съгласна, че може да се гласува само с 1 -на опция.
Ако може-да се промени.
Комбинацията от 1 и 2 е толкова рядка че е по-скоро изключение. Това е идеалния вариант а както знаем идеални неща в живота почти няма. Така че приемаме че ти си изключение и ще те запомним Simple Smile

# 8
  • Мнения: 212
Тази работа ми харесва и ми е приятно да работя точно това. Доставя ми удоволствие. Но парите също са важни, затова правя всичко възможно да остана на тази работа и да получа подходящо заплащане за нея.
Не отговорих в анкетата.
Все нещо от удоволствието или парите е водещо. Много, много рядко се срещат хора които рабоят нещо което им харесва и парите им стигат. Или едното ще е криво или другото. Ето както е при вас учителите. Работата ви харесва обаче парите са ви малко... Не може и двете да са на едно ниво.

# 9
  • Мнения: 1 512
Винаги съм искала да работя това, с което се занимавам в момента. Квалификацията ми позволява да работя в две различни сфери, като едното занимание ми носи удоволствие, а другото - и пари, и удоволствие. Имам възможност да се развивам и да обогатявам контактите си с хора и познанията си ежедневно. И като една истинска ССФ да споделя, че наскоро получих похвала пред строя и това много добре ми подейства, почти като 13-та заплата Laughing

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 21:56 от Шушу

# 10
много пари, слава, уважение, най-доброто здравно обслужване, заплащане на детегледачката, обучение в чужбина, почивка за сметка фирмата, 13, 14 и 15-та заплата още и куп бонуси! Twisted Evil

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тази работа ми харесва и ми е приятно да работя точно това. Доставя ми удоволствие. Парите не са най-важното...

# 12
  • Мнения: 27 524
Парите не са най-важното...

Определено да. Но ако детето ми няма какво да яде например, и обществени тоалетни ще лъскам, че може и до проституиране да стигна. Искам да кажа с това, че парите са все пак доста важни  Peace

# 13
  • Мнения: 554
Парите!

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Парите не са най-важното...

Определено да. Но ако детето ми няма какво да яде например, и обществени тоалетни ще лъскам, че може и до проституиране да стигна. Искам да кажа с това, че парите са все пак доста важни  Peace

"Парите не са най-важното" в смисъл на "На тази ми работа, в момента, те не са най-важното".

Общи условия

Активация на акаунт