Термочаша за кафе/чай - откъде?

  • 5 819
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Някой знае ли откъде мога да си купя/поръчам подобна термочаша? Намерих в туристическите магазини едни за 34лв., но ми се виждат малко скъпички  newsm78 .... та ако някой може да даде инфо откъде мога да се сдобия с по-евтин вариант ще съм му много благодарна .... 

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 202
В Халите има по-евтин вариант - около 9 лв. на "световно известната" фирма Saphir. Върши работа.

 Crazy Сега погледнах, че си от Б-с.

# 2
  • Мнения: 1 371
Аз си купих от най-обикновен магазин за домашни потреби. Около 10 лева., само че не е червена, а инокс.

# 3
# 4
  • Мнения: 591
Благодаря ви за отговорите, момичета!
Днес докато се разхождахме, влязох в едим ТСМ магазин и ... имаха термочаши ... - 8лв., на някаква българска фирма Елеком  newsm78, та купих 3бр. - по една за всеки   Grinning . На външен вид са като тези от pokana.com, но с рекламен надпис на фирмата. Дано да вършат и работа.

# 5
  • Мнения: 1 650
не само на външен вид са същите, и иначе пак. Полифлейм е от най-големите търговеци на рекламни артикули, в българия доста рекламни къщи използват тези артикули за надпиване. Ако погледнеш вниателнелно картинката, има размери на рекламна площ.

# 6
  • Мнения: 204
Аз съм си купувала от ТСМ много хубава и ефтина.

# 7
да ви кажа най-евтиният вариант за такава термочаша съм виждала ж каталог на oriflame и струва с намалението 7.90 и изглежда добре

Общи условия

Активация на акаунт