Митичната доставка на Jane

  • 5 525
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
От месец и половина упорито търся да си купя чувалче за количката ми Jane Carrera. Тези, които ползват марката сигурно знаят, че от известно време има официален вносител и тя вече не се продава само в Premaman. Тъпо и упорито всяка седмица проверявам в магазин, който предлага техните стоки и всеки път отговорът е "чакаме доставка в края на месеца", "чакаме другата седмица", "вторник-сряда чакаме доставката" - и така вече доста време.

Някой знае ли кой е доставчикът и защо този мистичен ТИР толкова време не пристига? Чудя се вече дали да не търся чувалче за количката от друга марка и ще съм благодарна за идеи.

# 1
  • Мнения: 2 663
http://www.adria2001bg.com/index.php?m=71&lang=1
Toва са вносителите.До края на септемрви трябваше целия асортимент на Jane да се предлага в магазина, но защо не е така нямам идея

# 2
  • Мнения: 4 877
Аз също съм с Jane Carrera. Чувалчето си го поръчах през Премама. Още септември ми го доставиха.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
Със сигурност ги има в Премама. Е два цвята само, но все е нещо. newsm10

# 4
ами аз доколкото знам камионът ще дойде другата седмица ..чакам термосите им.

# 5
  • Мнения: 1 371
И аз си купих от Премама. В Планет бебе май само обещават, а не изпълняват....

# 6
  • Мнения: 902
Купих си чувалче на Конкорд, защото на Джейн ще се пенсионирам, докато го доставят.
Конкордът е 129 лв. и е с много повече възможности от Джейн. Дори и материята повече ми харесва. пък на цвят са едно към едно (синьото).
Друг вариант е чувалче Стоке - 185 лв. Има вариант за кош за новородено (като торба) и за летен кош ( с крачоли). Цветовете са страхотни, материята също.

# 7
  • Мнения: X
Хмм... Май ще чакам още една седмица

# 8
 а къде се намира магазина, в който преглагат колички на jane?

# 9
  • Мнения: 1 371
а къде се намира магазина, в който преглагат колички на jane?

Два са: Бебе планет и Премама. Кой от двата?

# 10
  • Мнения: 2 663
а къде се намира магазина, в който преглагат колички на jane?

Два са: Бебе планет и Премама. Кой от двата?

три са: Бебе+ също, но той е пак на собствениците на Бебе Планет май

# 11
  • Мнения: 139
6te pristigat stokite na Jane vav vtornik v balgariq taka 4e bi trqbvalo do kkraq na sedmicite ve4e da ima Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 877
а къде се намира магазина, в който преглагат колички на jane?

Два са: Бебе планет и Премама. Кой от двата?

три са: Бебе+ също, но той е пак на собствениците на Бебе Планет май

Последните зареждат от друго място. Когато си търсих, ходих и там. Не знам дали някой умишлено пуска инфо за Бебе планет, но според мен този магазин изобщо не струва по отношение на количките  jane. Не знам защо се смятат за вносители като нямат нищо?! А за продава4ките да не говорим - никак не са "в час", но са иначе готини мацки, както писах вече - за радост на пазаруващие татковци. Спокойно мога да се "чина" за консултант и аз. Гаранция - знам повече от тях за jane. Изчетох сайта на jane, каталози, инструкции, форуми на всякакви езици. А и количките при Бебе планет  са доста по-скъпи. Моята ми излезе с няколко стотин лева по-евтина в Премама - с промоции, отстъпки от златната карта.

# 13
Инчето не са два магазините има джейн ив бебе+ и в Пинко и бебепланет и в премама

# 14
  • Мнения: X
6te pristigat stokite na Jane vav vtornik v balgariq taka 4e bi trqbvalo do kkraq na sedmicite ve4e da ima Simple Smile


А дано!  Simple Smile

А относно Джейн - и аз съм ги виждала и на други места, в Пинко на "Гоце Делчев" със сигурност, но не обърнах внимание дали има голям избор. Само не разбирам как така уж от лятото имат официален вносител, а са внесли само 3-4 артикула от иначе доста големия каталог! За съжаление Премама предлагат съвсем малко от нещата, и то не от всички цветове, иначе щях да поръчам там и да съм забравила вече...

Общи условия

Активация на акаунт