Обичам шунка!

  • 1 834
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 436
Да - освен шоколад, обичам шунка! Ето, признах си!

Напоследък ме гони страшен апетит за шунка  Crazy

В магазина не излизам без една (минимум) кутийка нарязана шунка Леки, или палка шунка на КФМ...
И с прибирането вкъщи отварям и лапам ooooh! без хляб, като невидяла ядене от месец.
И това е всеки ден през последната седмица...
Мъжа ме майтапи, че и моите шунки ще станат двойни и тройни ако не се спра, и че за Коледа няма да има нужда да търсим прасенце Twisted Evil

Как е при вас? Обичате ли мръвчици? Laughing

# 1
  • Мнения: 442
и аз много обичам шунчица! и луканчица тоже! Flutter

май захладня, някои се затвориха у дома с децата и каквато и тема да тръгне, все избива на ядене.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мммм обичам Пражка шунка, нарязана от Т-маркет... това май е единственото свястно нещо дето продават там..

# 3
  • Мнения: 436
Не съм се затворила с детето, но съм си сладокусна... Луканка вече не обичам, прекалено много ментета има, с добавки, жили, кокали, т.н.
 Обичах надениците на дядо от село, ммм... Размечтах се... Пък и беше кеф докато ги правехме.
А касапско как обичах... с червено винце...

Ох, определено съм много гладна вече! Цял ден на едно кисело мляко (нискомаслено  Mr. Green) и една вафла си казват думата Joy

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Полудяхте ли или говорите за Шунчица на Луканка?

# 5
  • Мнения: 647
Полудяхте ли или говорите за Шунчица на Луканка?
Полудяха ами ! Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз обичах шунчица,обаче тия рязаните и вакумираните месца,вечно ми намерисват,лепнат и не ми вдъхват доверие,предпочитам луканка,пъстърмичка или някой старец-Бански без бански,без значение. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 013
Някаква нова вълна за смяна на имена ли има? Ако не са 100-те хиляди мнения, Бу, как човек да разбере, че си ти? И още няколко като теб забелязвам.

По темата. Обичам шунчица, но верно, че развалиха луканките. Някой да препоръча истинска луканка, че напоследък само на боклуци попадам и това не зависи от цената даже.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз отивам до магазина  doh doh doh Без тва цял ден само ям, поне и шунка да взема. Пък покрай нея и малко вафлички

# 9
  • Мнения: 2 663
Аз пък не обичам, но мъжа ми............лелееееееееее само това може да яде

# 10
  • Мнения: 123
Аз най си обичам желасковското дадо,няма второ...Евала на баба.

# 11
  • Мнения: 5 577
 Shocked оле и вие ли бре, аз днес си носих за работа огромна салата, мусака и кюфте - всичко се изяде, междудругото еклери, шоколади и такива. не спирам да ям, бумеранг доложи, че може да съм бременна (защото тя има наблюдения, т.к. ядем заедно попринцип)

# 12
  • Мнения: 14 654
Егати лакомиите ненаситни.

# 13
  • Мнения: 4 806
и в какво е клюката?

в Клюкарника сме, ей, а тези сериозни мисли "дъ бъде или дъ не бъде шунката" ми идват в повече ...

Някой ще ми възрази, че като е така, да не чета и да пиша, ама не сте прави, Госпожи, Госпожици и Господа. Намирам за важно да се произнеса по този прегладнял въпрос.

# 14
  • Мнения: 3 537
И аз обичах шунчица,обаче тия рязаните и вакумираните месца,вечно ми намерисват,лепнат и не ми вдъхват доверие,предпочитам луканка,пъстърмичка или някой старец-Бански без бански,без значение. Mr. Green
И аз така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт