да се оплача:качила съм до сега 18кг,,и АГ-то ми се развика

  • 3 068
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Каза ми , че аз съм единствената майка , при нея която е качила толкова много кг,, ( кво да направя , а ям само плодове, зеленчуци,, хляб без брашно,,,) тя ме изкарва всеки път ,че се тъпча с мекици и пици,, (много мъчно ми стана ) казвам и че не ям такива неща,, тя ме изкара , че лъжа,,, все едно на мен ми е хубаво ,като съм качила толкова,,, не я е срам ! ,, толкова зле се почувствах !чак плаках ,,, ! първа бременност ми е,, веднага щом разбрах, спрях цигарите,, ама трябва ли пък да ми вика,, и да ми казва , едва ли не ,че съм единствената ",дебеланка "!

# 1
  • Мнения: 1 426
Ами аз бях качила 25 кила, така че може и да си единствената, качила 18...

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не е необходимо да й обръщаш чак толкова внимание и да го приемаш толкова навътре  Wink

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ха-ха, за двете бременности качих по около 40кг. Тая наред ли е, та чак ти се и кара. Първия път ги свалих без много зор, сега се боря пак, но ще ги сваля, няма къде да ходя.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 10:21 от Гита Ог

# 4
  • Мнения: 1 092
с първата си бременност качих 30кг Embarassed................и на мен все ми се караха на консултацията
хич да не ти пука........по важното е да се чувстваш добре /ти и бебо/ и да не забравяш,че много скоро ще се бориш с тези кг  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 344
Споко ,аз качих за цялата бременност над 30кг .Роди ми се хубаво здраво момиченце и след 4 м. свалих всичко покрай тичането и неспането .Сега най важното е бебо да е добре,а за килограмите ще мислиш после .
  bouquet

# 6
  • Мнения: 865
Я се упокой!И кажи, на АГ ти да  не ти държи ако обича такъв тон!!ЕЙ вбесявам се на такива лекари.Ако изследванията ти са в норма какво иска?!Кг. се свалят след раждане,по -важно е бебето да е добре.С втората бременост качих 25 кг.Не се гордея от факта ,но си ги свалих с подходящ хранителен режим и спорт.

# 7
Хич да не ти пука.Гледай да се чувстваш добре.Сега кво,да не вземеш да се съобразяваш пък какво да ядеш?!

# 8
  • София
  • Мнения: 928
Аз качих 27 кг. И на мен ми се караха, особено, когато в 3-ия месец качих 5 кг. Хич да не ти пука и да не вземеш да се ограничаваш от към ядене. Яж, каквото ти се хапва. Важното е да си спокойна, пък на килограмите и на твоя лекар м...... им.

# 9
  • Мнения: 398
 За цялата бременност качих 25 кг , като по голямата част от тях между 5 - 8 месец.Като последният  месец почти не съм качвала.И моята акушерка ми казваше да се огранича ,че не е нормално по 4кг на месец и аз се ограничавах , ама ефект нямаше.
  Преди да родя  се премерих в болницата и бях 77 кг.
  Като родих до третия месец на бебо не се мерих - резултата на третия месец беше 57 кг , тоест 20 кг си бяха отишли.Тоя месец си отидоха още 2 кг.
 Моята гинеколожка ми обясни ,че при някой по-слаби майки като забременеят качват повече , защото първо наваксват до нормата ,а след това вече трупат от самата бременност.

# 10
  • Мнения: 422
 Hug чувствам се по -добре  newsm44,,,

# 11
  • Мнения: 3 376
Разбираемо е,бременните жени са доста по-чувствителни,затова си  приела нещата толкова навътре.И аз бях същата,все на рев ме избиваше,бях при една такава докторка като твоятаи след поредното грубо отношение към мен просто я смених.
И като знам с какъв трепет се ходи на тия консултации и че все пак се притесняваш дали бебето е добре и всичко е наред последното нещо от което се нуждаеш е такова отношение.
Работата на докторите е да успокояват,а не да притесняват.

# 12
  • Мнения: X
Това е редовния им номер да те нахокат за килограмите. Първата бременност качих 22кг. За сега съм добре, но знае ли се. Не се връзвай, но ако тона все пак те притеснява винаги можеш да и направиш забележка или направо да я смениш.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 385
И аз 30кг бях качила, при всичките ограничения, които си налагах. Направо "от въздуха си дебелеех" . Не се тревожи, ако изследванията ти са добри.

# 14
  • Мнения: 240
И аз 30кг бях качила, при всичките ограничения, които си налагах. Направо "от въздуха си дебелеех" . Не се тревожи, ако изследванията ти са добри.
Същото беше  и при мен. 30кг първата бременност и 20 втората. Не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт