Ревнувате ли мъжа си от "злобарките"?

  • 3 502
  • 30
  •   1
Отговори
Мили дами, след като толкова внимателно изчетох мненията Ви за ревността, ще си позволя да ви задам този въпрос. Хващали ли сте половинката "Да се ръкува с един приятел" под душа или в тоалетната? Какво мислите за това?
Аз лично го правя често и не го считам за ненормално. Но пък съм сигурен че за жена ми е нещо ужасно... и се старая тя да не ме "хваща"...В края на краищата човек има нужда от разнообразие, нали?

# 1
  • Мнения: 2 498
Не съм го хващала, но съм убедена, че вс. мъже злобарстват Mr. Green....намирам го за естествено и нормално Peace

# 2
  • Мнения: 46 437
Темата е разнищена от до  Wink заповядай: Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

# 3
Благодарско... Не съм стигнал до там!
А тук ще бъде любопитно да се включат и други колеги с мнения...

# 4
  • Мнения: 15 223
Ами не не го ревнувам. Не съм го и хващала. Но няма и за какво да го ревнувам - това си е човещинка. Все едно той да ревнува когато аз си правя "злобарка" докато е по подготовки в провинцията. То май е по-добре сами да си правиме "злобарките" когато ни се иска пък няма как, отколкото друг да ни ги прави  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 985
Хващала съм го,но нищо особено.Преди го ревнувах,а сега не...и аз го правя Wink

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 18:27 от Чочка

# 6
# 7
  • Мнения: 54
Не не го ревнувам даже той си ми казва най-често като излезе от банята

# 8
  • Мнения: 342
Ако има нужда защо пък не>

# 9
  • Мнения: 121
  Моята половинка пътува, по 6-7 месеца сме разделени, да са живи и здрави "злобарките"/ние си ги наричаме Мара Шепина Laughing/, че ако не бяха те, лошо..... Blush

# 10
  • Мнения: 1 942
Това са нормални неща.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
Мили дами, след като толкова внимателно изчетох мненията Ви за ревността, ще си позволя да ви задам този въпрос. Хващали ли сте половинката "Да се ръкува с един приятел" под душа или в тоалетната? Какво мислите за това?
Аз лично го правя често и не го считам за ненормално. Но пък съм сигурен че за жена ми е нещо ужасно... и се старая тя да не ме "хваща"...В края на краищата човек има нужда от разнообразие, нали?
Що не се регистрираш, като ще висиш постоянно във форума?

# 12
  • Мнения: 385
Изобщо не го ревнувам, има само една много странна зависимост - установили сме, че като си направи една... и после нещо се изпокараме Thinking и той горкия избягва.Ако е пред мене - може!!! Embarassed Mr. Green Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Това са нормални неща.
Peace

# 14
  • Мнения: 750
Дразня се разни не регистрирани като почнат да пускат теми.... Twisted Evil
Регистрирай се бре...толкоз ли ти е трудно? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт