На море - къде?

  • 8 145
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
То май е рано, но не зле да пообменим инфо.
Та къде смятате да ходите с дечковците на море?
На нас ни е писнало от шумотевица и хора и затова
мислим да е на Синеморец - хем природа, спокойствие, хем и удобства.

# 1
В "Семейство" има такава тема.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
не съм била в Синеморец, само разбрах, че един познат си е направил хотел там и не се оплаква от липса на туристи.

# 3
  • Мнения: 1 038
Ние миналата година ходихме на Равда,беше сравнително спокойно в сравнение с другите места.Ако тази година ходим сигурно пак ще сме там. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Цитат на: Liorena
не съм била в Синеморец, само разбрах, че един познат си е направил хотел там и не се оплаква от липса на туристи.

То че има има /къде ли няма/, ама не е да се прескачат като на Албена или Златните. Около самия Синеморец е много живописно, със страхотни местенца за разходка.

Вярно и в семейство има такава тема. И там се разписах, но какво да правя като съм на тази вълна...Ако модераторът прецени, моля да я изтрие!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ето тук ти препоръчвам:http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3442

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз си препоръчвам, ама чак такава сума нямам Sad
Нещо до максимом 60 лв на ден и за трима ни трябва да е. Иначе в "Бела Виста" до 6 май има промоция - 40 лв. на калпак ол инклузив /сори, но нещо латиницата не включва/. На далавера е, защото включва 3 основни яденета +две допълнителни + български безалкохолни и алкохолни на корем + сумати екстри като баейн, тенискорт и т.н.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
В Синеморец за 60 лв/ден няма да стане - миналата година бяхме в Ахтопол и прескачахме до Синеморец. Веднъж, че е пълно с туристи, и второ, че цените са юнашки.
В Ахтопол е доста по-евтино, но там е диво село и не го препоръчвам на никого.
Нашият избор е Китен - 2 хубави плажа, нормални цени и прилични квартири.

# 8
  • Мнения: 3 164
Преди 3 години бяхме на Синеморец(и още преди това)-страхотно-плаж,природа,тишина и ......но сега наши познати казват.че е вече пренаселено и доста скъпичко-нашият избор е Китен(живот и здраве).

# 9
  • Мнения: 8 769
Аз пка ще си кажа-на южното черноморие-НЕ! По-надолу от Бургас е от гадно по-гадно! Imp

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Туфи
Аз пка ще си кажа-на южното черноморие-НЕ!


  friendship

# 11
  • Мнения: 819
Цитат на: Туфи
Аз пка ще си кажа-на южното черноморие-НЕ! По-надолу от Бургас е от гадно по-гадно! Imp

Никак не съм съгласна с теб! Дори мисля тъкмо обратното.
На юг е по- красиво и по- чисто. А по- екзотичен плаж от Силистар в България няма.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Цитат на: boo
В Синеморец за 60 лв/ден няма да стане - .


Защо бе Boo, вече проверих цените на няколко места - вместваме се виж:

http://www.casadomingo.info/
http://www.sinemoretz.net/bg/prices.htm
Друг е въпросът, че май там тишина и спокойствие вече няма Sad

# 13
  • Мнения: 18 542
Ние си мислим дали да не отидем в Турция тази година. Като цени ще ни излезе горе-долу като тук, но качеството на услугите ми се струва, че е по-добро.
Ако някой е ходил на море в комшиите, нека сподели впечатления.
Благодаря!

Иначе на Синеморец беше готино преди няколко години, но сега не знам.

# 14
  • Мнения: 4 358
Преди три години ходихме в Кушадасъ. Изкарахме страхотно! Обслужването е на много високо ниво. На плаж почти не сме ходили - няма пясъчна плажна ивица, а и морето е много солено. По цял ден висяхме на басейна на хотела.
Като пари ни излезе почти същото като на наши приятели, почивали на нашето черноморие. Не сме се лишавали от нищо.

Общи условия

Активация на акаунт