Как се свалят тапети върху които има латекс?

  • 2 180
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте на всички!
Ето това е нашият проблем "Как се свалят тапети върху които има латекс?"
Опитваме се да стържем лека по лека , но е много трудоемко ,затова се чудя дали някой не е чувал за някакъв метод на сваляне на такива тапети.
Благодаря предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 674
Здравейте на всички!
Ето това е нашият проблем "Как се свалят тапети върху които има латекс?"
Опитваме се да стържем лека по лека , но е много трудоемко ,затова се чудя дали някой не е чувал за някакъв метод на сваляне на такива тапети.
Благодаря предварително  bouquet  bouquet  bouquet

Чувала съм че ако се намокрят добре с гъба се свалят по лесно и задължително с шпатула.
Желая ви успех и търпение..  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 107
Хе-хе, с това се борихме предната седмица- наистина е много трудоемко. Аз бях намерила една стръжеща четка с метлани зъбчета, която дереше тапеите, после пръскаш с вода( пробвах с топла и със студена-разлика нямаше), изчакваш да попие колкото може повече водата и сваляш както са ти писали с шпатула. Въоръжи се с търпение, голямо търкане ще падне. Laughing

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
повечко вода, остра шпатула и търпение .....
ние сваляхме едни такива тапети и стана без екцесии, даже на места се сваляха по-лесно от другите, защото латекса ги прави малко по-здрави.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
 Гъба,която е закачена на пластмасова дръжка улеснява свалянето на тапети от по високите места и отново мокрене с вода.

# 5
  • Мнения: 274
Това е! Нямате друг избор - много мокрене и шпатула. По-скоро се чегъртат отколкото свалят (особено ако латекса е два или три ката отгоре)

# 6
  • София
  • Мнения: 66
е знаех си че ще е така ,но тайничко се надявах да има някоя магия newsm17 newsm62
Много ви благодаря  bouquet

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ето една магия.
Необходими материали:
1. бира = N * B
2. кебабче/кюфте + гарнитура пъжени картофи =  N * K

Процедира се по следния начин:
Звъните на приятели и ги събирате да ви помогнат в ремонта. Заменяте числото N с броя на потвърдилите, "В" е  бирен коефицент (варира от 1 до много) , "К" е коефицент на запълване на стомаха (от 2 до много)

идват, сваляте тапетите за 2 часа, почиствате и сядате да хапнете и пийнете ....

# 8
  • София
  • Мнения: 66
ЕЕЕЕЕ това вече ми хареса  newsm62 newsm10

# 9
  • Мнения: 386
"сваляла" съм два пъти тапети с латекс от двете. има две рецепти - пръска се с топла вода, изчаква се, стърже се. пробвах го и сама - трудоемко е. майсторите последният път са разредили лепило за тапети, намазали са тапетите и те са се свалили като по магия. сега пак ми предстои това упражнение и съм купила бг лепило за тапети за 2.60 да видя какво ще стане.

# 10
  • Мнения: 47
Разрежда се оцет с вода и се намокрят обилно тапетите колкото се може да попият повече и след това със шпатула се свалят. Успех!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние скоро  ooooh! /преди няколко години/ , сваляхме такива тапети. Много вода им трябва да попият хубаво и се свалят лесно с шпатула.

# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Пръскай ги с топла вода с малко оцет вътре, по-лесно падат така Peace

Общи условия

Активация на акаунт