Суха кожа

  • 1 372
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Здравйте момичета и веднага започвам с питанката...
Кожата на лицето ми е много суха и незнам какво да си купя да я мажа newsm78.....ползвала съм на Гарниер крема за суха кожа но не помага....предложете ми нещо подходящо Peace

# 1
  • Мнения: 2 229
Аз използвам едно кремче на Орифлейм с алое и съм доволна, но зависи колко ти е суха кожата...аз ако не се намажа и е студено навън, започва малко да ми се "бели" кожата по бузите и около устните най-вече. Rolling Eyes Та кремчето помага...

# 2
  • Мнения: 776
Аз харесвам Vichy Thermal Fix за дехидратирана кожа, Nutrilogie пак на Vichy за суха или много суха кожа и La Roche Posay Hydraphase rich Peace И трите са подходящи дори за чувствителна кожа.

# 3
  • Мнения: 1 186
Благодаря много на първите 2 момичета....а колкото до степента на сухота-много е суха и се лющи постоянно Confused

# 4
# 5
  • Мнения: 2 229
Благодаря много на първите 2 момичета....а колкото до степента на сухота-много е суха и се лющи постоянно Confused

Щом е толкова суха, значи моето няма да помогне - нещо по-професионално трябва, вече са те посъветвали. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 27 524
Гарние са калпави, фирма ГарниеР няма  Grinning
Насочи се към качествена и медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Авен, Еусерин.
Орифлейм и Ейвън ги забрави, това са боклуци  Stop

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мине не мине...2-3 дни и се появява тема за суха кожа...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211271.msg4606181#msg4606181

...има и още разбира се, но нямам време сега да търся... Peace

# 8
  • Мнения: 1 186
Гарние са калпави, фирма ГарниеР няма  Grinning
Насочи се към качествена и медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Авен, Еусерин.
Орифлейм и Ейвън ги забрави, това са боклуци  Stop

Орифлейм и Ейвън отдавна не поглеждам защото и аз мисля че са боклуци Peace
Благодаря на всички ви за съветите Hug

# 9
  • Мнения: 1 906
Бадемово масло  Peace
Беше ми го казала приятелка, която така си оправи кожата на лицето. Аз пък казах на майка ми и тя започна да го ползва. Действително има ефект.

# 10
  • Мнения: 624
Чувала съм,че бадемовото масло влияе положително на окосмяването,поради което не използвам такова върху кожата си,а само за косата.
Но,добре влияе мазането със зехтин,и не разбирай прекалена употреба.
Що се отнася за по-високия клас козметика,не съм на мнение,че се понася добре от всяка кожа,да не говорим,че е и по-тежка,аз също с голяма кошница тръгнах,но...
Та,относно сухата кожа-взимай мостри,пробвай,ще ти направят тест,ще определят уж кой тип е кожата ти,уж кое е най-добро за теб,след което вече изборът е твой.
Каквото и да решиш-имай предвид,че и в добрата козметика си има боклуци Simple Smile

# 11
  • Мнения: 213
Има и едно кремче на д-р Тайс - NACHTKERZEN BALSAM - нещо такова беше (името пиша по памет). То е специална козметика за суха и лющеща се кожа. Може да помогне ...  Peace

# 12
  • Мнения: 66
моята кожа също е суха и използвам  на Eveline хидратиращия крем ,има за различни възрасти и на учудващо добра
цена-най-важното е с него кожата ми се чувства добре!!!http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html

# 13
  • Мнения: 1 483
Има и едно кремче на д-р Тайс - NACHTKERZEN BALSAM - нещо такова беше (името пиша по памет). То е специална козметика за суха и лющеща се кожа. Може да помогне ...  Peace

СТРАХОТНО Е И Е МНОГО ПОДХОДЯЩО ЗА СЛУЧАЯ

# 14
  • Мнения: 2 407
Авен-колд крем.

Общи условия

Активация на акаунт