Моля ви за мнение

  • 834
  • 5
  •   1
Отговори
Миналата година по това време купих на дъщеря си ваксината Акт-хиб,но тъй като все боледуваше от нещо така и не можахме да е сложим до сега,съхранявала съм я в хладилник,но въпреки всичко,може ли да й се постави,при условие,че стои там от една година?Срока на годност на ваксината е до края на 2008!

# 1
  • Мнения: 1 494
Не ми се струва удачно да търсиш съвет тук...Попитай лекар и не рискувай здравето на детето заради съмнителни отговори и 20-на лева. Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Щом е била в хладилник и срокът не е изтекъл - може.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И според мен би могло да се сложи, но аз не бих рискувала. Друг е въпросът, че съм против точно ваксината за грип.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 726
и в аптеките и складовете се съхранява в хладилник...какъв е проблема щом е в срок на годност.

# 5
Благодаря ви момичета за отговорите  Hug и аз мисля,че за 20 лева не си заслужава да се рискува здравето на детето,страх ме е,че доста време е минало,от както стои в хладилника,а и не съм сигурна дали е правилно съхранена вътре-все пак сме го размразявали за тази една година,спирал е и тока(колкото и тъпо да звучи) за повече време през деня и смятам да не е поставям.Преди време бях попитала и лекарката,но тя ми отговори,че такава ваксина до момента не е поставяла и трябвало да попита фирмата Confused-това още повече ме притесни.Още веднъж балгодаря на всички,които са ми отговорили.

Общи условия

Активация на акаунт