Въпрос за Nivea Oxygen Power

  • 696
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Дали тази серия на Нивеа става за мазна кожа.
Моля тези които са я ползвали вече да кажат мнението си

# 1
  • Мнения: 1 645
Определено не-не е за мазна кожа.
Измиващия гел не е лош,но крема е тежък. Не е мазен,но просто много тежък като консистенция  и се усеща некомфортно на кожата. Миризмата му,която в началото ми се стори приятна,не се махна през целия ден и по едно време направо ми прилошаваше като я усетя.
Намах търпение да се прибера и да си измия лицето.
Беше с въвеждаща промоция - 3 на цената на 1 и затова реших да го пробвам,въпреки че си имах повече от достатъчно други вкъщи,но то не беше реклама,не беше хвалене...подведох се Embarassed
Измиващ гел,дневен и нощен крем-подарих ги на приятелка,но и тя не ги ползва много много.
Може да пробваш първо мостра Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Нищо на Нивеа не става за нищо  Naughty

# 3
  • Мнения: 372
Нищо на Нивеа не става за нищо  Naughty

не съм съгласна Crossing Arms кремчетата синия Нивеа и на Нивеа визаж не са никак лоши, маските за лице и боди лосионите (вкл. слънцезащитните) - също. гланца им за устни е много приятен и траен. чувала съм, че имат добри попадения в декоративната козметика, но тя май не се продава у нас newsm78
Общо взето Нивеа са сравнително добри според мен - дори ми допадат повече от Dove, Garnier, LOreal (кремовете) или повечето български продукти. но то си е и въпрос на кожа, не само на качество на козметиката..
От производителя на Нивеа е и медицинската козметика Eucerin.
Oxygen power не съм го пробвала...

# 4
  • Мнения: 566
По принцип не съм ползвала много козметика на нивеа, само сапуни, шампоани, такива неща
Гледах рекламата на новата серия и се замислих дали става за по-мазна кожа, все още не мога да се ориентирам към крем за мазна кожа

# 5
  • Мнения: 10 982
Нищо на Nivea не става за мазни кожи и коси. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт