Бебето се завива през глава....

  • 4 393
  • 27
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
бебето ми е на почти 5 месеца и много често докато си седи в леглото,докато уж си играе,се завива през глава. Confused
И ме е страх нещо да не се задуши.
Вашите дали правят така? Blush

# 1
  • Мнения: 250
Моят син прави така вечер преди да заспи.Търкаля се по цялата спалня и се завива понякога с одеялото,нещо като вид игра.Не се притеснявам тъй като съм постоянно около него. Ако не го оставяш сам няма от какво да се притесняваш. Peace

# 2
  • Мнения: 1 596
О да,винаги го наблюдавам Heart Eyes

Благодаря значи има и други като нас Simple Smile

# 3
  • Мнения: 941
Да,просто го наблюдавай непрекъснато,тогава няма страшно.Моят пък от малък е влюбен в лигавниците си-винаги си ги слагаше на лицето.А сега си покрива лицето с лигавник и така ходи докато не се блъсне някъде ooooh!  и си умира от кеф Laughing

# 4
  • Мнения: 3 478
Моята само така можеше да заспи. Като сме били навън с количката си мята каквото докопа върху лицето и така беше с месеци.

# 5
  • Мнения: 1 672
и дъщеря ми така прави и винаги я наблюдавам

# 6
  • Мнения: 288
Ние пък си гушкахме възглавничката, а относно одеялцето- може да го слагаш в спално чувалче и така няма опасност да се увие или отвие

# 7
  • Мнения: 207
Постоянно се завива, даже си взема възглавничката и през глава! Много му е хубаво  Grinning  И одеялата и чаршафчетата каквото намери това слага

# 8
  • София
  • Мнения: 5 170
   Голямото ми дете на 2-3 месеца ми изкарваше акъла - завива се и не мърда. Аз панически дърпам завивката и той се нахилва. Като стана на 6-7 най-после разбрах, че е искал да играем на криеница.
   Сега имам бебе, което ми прави същите изненади, но вече не ме притеснява...

# 9
  • Мнения: 1 251
И ние си играем така. Но през ноща все още не го прави. То е едно дърпане, едно замятане и не го пуска одеялото ако реша да му го дръпна от ръчичките. Борба голяма пада. Wink

# 10
  • Мнения: 8 999
До към 4-5 годишни и двете ми деца спяха в чувалчета, та нямаха какво да мятат върху главите си.

# 11
  • Мнения: 89
Малкият правеше така и още като беше на 2 месеца му дадох една носна кърпа, която си слагаше на лицето и веднага заспиваше. С нея не ме беше страх, че може да се задуши. После я заменихме с парче от тензухена пелена и до днес спи само с нея. Само му я давам и веднага се успокоява и заспива. Лелките от яслата казават, че и там е така. Дават му нанито и веднага заспивал. И не дава на никой да му го пипа. Така, че бих посъветвала майките, чийто бебета обичат да си слагат нещо върху лицето да опитат с носна кърпичка. Проблемите със спането ( ако въобще има такива ) ще спрат.

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
По-често си слага възглавницата на главата, но от време на време се завива и с одеялцето... Спокойно, нищо няма да му стане  Peace

# 13
  • Мнения: 5 026
Забавлява се ,хлапето  Grinning Ти нали си там, няма страшно.

# 14
  • Мнения: 177
И моето бебе от втория месец се завива през глава, за сега не се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт