Към живеещите в Дюселдорф.

  • 852
  • 6
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,предстои ми пътуване да Дюселдорф и както се очертава май ще трябва да взема и малкият,който е на 2 год.Там обаче аз по цял ден ще съм заета и се чудя дали бих могла да го оставя в детска забавачница и колко струва?Можете ли да ми дадете линкове.Бих могла да взема и детегледачката с нас,но тогава ми трябва инфо за детски центрове,където детето да се забавлява.Друго важно е има ли детска кухня,от където да се взема храна и пак моля за линк или телефони.
Предварително благодаря на всички.

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не живея в Дюселдорф, но исках само да ти кажа, че според мен първият вариант: детето да бъде оставено само някъде, не ми се вижда много удачен. Все пак е друга страна, друг език.
Надявам се някой от Германия да ти помогне с повече информация за вторият вариант.
Успех!

# 2
  • Мнения: 3 880
И аz не съм в Дюселдорф, но мога да помогна с информацията zа детските кухни_ такива в немско няма. Има обаче раzни менюта на Хип, Алете & co. zа над 15_18 месеца, може и да ви свърШат работа zа кратко време.
Варианта да си вzемеШ детегледачка с вас е най_добър, zаЩото Ще ти е трудно да се ориентираШ бърzо и да намериШ подходяЩа на място, а целодневни zабавачници на свободно полzване не са Широко раzпространени, да не каzвам хич и вероятността да намериШ такава е малка. За колко дълъг престой става дума?

# 3
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Става въпрос за една седмица.За забавачниците разбрах,но би трябвало да има детски центрове от рода на Дисни.Там детегледачката може да го води и забавлява,че иначе да стоят само в хотела не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 193
Хau Калинка,

и аз не съм в Дüселдорф, в нашия град има например Бабykлуб, виж там за нещо подобно. Ето ти малко инфо:

http://duesseldorf.kind-in.de/Engagement/kindergruppen_und_freizeitzentren

P.С. Аз също сам на мнение, че е по добре да вземеш човек от БГ. Все пак е чужда страна, чужд език, а и хора всякaви. Искам да кажа, че е трудно да намериш подходящ човек, особено като става въпрос за толкова малко време.

# 5
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Благодаря ви момичета,в този сайт има доста инфо,но дано все пак се включи някоя местна мама.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Аз не местна мама, но ако детето обича да щъка напред назад, то правиш програма за седмицата
например 1 ден плацикане в детски басейн, друг ден зоопарк; возене с градски транспорт; посещение на ледена пързалка; (виждала съм 2годишни на кънки, затова го споменавам като идея); ако попаднете на  предколедните базари хептен цял ден разходки и занимавки ще отидат. Всичко зависи от детето, какво обича да прави.

Общи условия

Активация на акаунт