За Xenical-a?

  • 9 013
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 634
Мили мами, моля ви дайте ми повече информация за това лекарство. Всичко, което съм намерила в интернет ми дава само обща информация, но не и истински резултати и странични ефекти. От темата за хапчетата, разбрах, че има мами, които са пили това лекарство. Искам да се реша най-накрая, но ме притеснява онзи специален страничн ефект от него Embarassed
Можете ли да ми кажете как точно действа лекарството? ПОдтиска ли апетита? От всичко ли което се яде има такъв ефект? Какво ядяхте докато го пиехте и колко кг свалихте?
Доста е скъпо и искам да съм сигурна в решението си преди да го купя.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз го пих миналата година и за два месеца свалих 10 кг. Естествено пазих и лека диетка, общо взето гледах обилното ми ядене да бъде един път на ден - след работа обикновено и тогава взимах хапче. За неприятния ефект - не е толкова страшно, само дето не можеш да измиеш тоалетната  Grinning  Grinning  Grinning
На упътването пише, че се взима с всяко ядене т.е. сутрин обед и вечер, но на мен ми излизаше скъпичко и затова го взимах по един път на ден, рядко по два пъти. Ефект има и си заслужава парите. И аз мисля пак да си го купя. Хубавото е, че няма никакви странични ефекти, изобщо не навлиза в кръвта и в нервната система /не подтиска апетита/, действието му е изцяло в стомаха и червата - като пречи на усвояването на мазнините и спомага за изхвърлянето им.

# 2
и аз мисля да мина на ксеникал защото явно от постоянното диетуване организма ми престана да сваля независимо на каква диета съм Sad  а има какво да свалям и то доста определено  Sunglasses хайде да го почнем заедно този ксеникал gato и да сравняваме резултатите  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
А дали е подходящ за кърмачки  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Трябва да питаш лекар. Аз лично смятам, че никакви хапчета не са подходящи за кърмачки, защото всичко отива в детето чрез млякото. По-добре изчакай докато спреш да кърмиш. Има време за отслабване.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 634
Истината е, че страшно много се колебая как да постъпя. Донякъде се изкушавам повече за редуктил, но пак имам опасения докъде ще доведе. За ксеникала -  страхувам се от този страничен ефект поради 2 причини - 1 защото съм по 9 часа е офис и тук не ползвам тоалетна(много съм гнуслива) и 2 защото от година насам имам проблеми със стомаха и не знам едно такова изпитание докъде ще ме доведе.
Имам да свалям адски много(винаги съм била дебела, но сега съм достигнала някакви свръх норми). Срам ме е...а не съм дори раждала като вас...
Искам да знам има ли храни, при които няма проблеми с ходенето до тоалетна. Например зеленчуци, плодове.

Все още не знам как да постъпя. Бях си писала с една от форумките тук, беше ми препоръчала нейната диетоложка, но така и не съм ходила, защото видях какво представляват диетите и.Не възможно ми е да спазвам такъв режим на хранене! Нямам условия.

Ако някой е пил редуктил да каже. Има ли някакви кофти реакции на организма или пак лекарите преувеличават?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз също съм по 9-10 часа в офис, така че не е толкова страшно. Като вземеш хапчето между 18 - 20 часа вечерта точно действа на сутринта преди работа, поне на мене. Друг добър ефект при мене е  че ми регулира стомаха, дотогава бях с нередовен стомах. Естествено ако ядеш плодове и зеленчуци няма да го взимаш. Хапче се взима само ако се яде мазна храна. А за редуктила съм чувала не много добри отзиви. Той действа на различен принцип. Подтиска чувството за глад, което значи че действа на нервната система и можеш да получиш някоя депресия или невроза /чувала съм за такива случаи/. Освен това мисля че е по-скъпо от Ксеникала.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 634
Имам познат, който ми обеща да ми вземе от аптечен склад ксеникал за един месец за 50лв. Редуктилът струва пак за месец в склада 100лв.
Златина, ти докато го пиеше ксеникала, какво ядеше през деня? Изобщо как процедираше с храненето?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
За обяд обикновено си забърквам овесени ядки с кисело мляко или ако ме домързи ходиме с колежките да хапнем по една салата с някакво печено месо. Понякога си поръчваме храна на място - пак си поръчвам салата, много обичам картофена салата. През останалото време гризкам ябълки.
Това ми е диетата. Като се прибера от работа готвя нещо за детето и мъжа и аз покрай тях  eat  няма как  Wink  и тогава взимам ксеникала. Тоест така беше миналата година. Сега мисля да почна пак.

# 9
Момичета, колко струва този Ксеникал по аптеките или от къде изобщо си го купувате и за колко време стига?

Общи условия

Активация на акаунт