Искам да си излея мъката

  • 5 457
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте на всички,
имам огромното желание да споделя нещо.
Имах връзка с едно момче,която продължи години наред,от тинейджърска възраст започнахме и продължи до 23-тата ми годишнина.Сега като се замисля,през всичките години наистина съм била много щастлива с него,но не съм го разбрала,не съм разбрала че той е мъжът на живота ми,и все намирах кусури и все си мислех че не е подходящият. Започнах нова работа,която ангажираше много от времето ми,а аз влагах всичко в нея,приеха ме магистратура,той също започна нова работа,обстановката и около двамата се промени.Разделихме се,странното е че не го направихме заради някаква причина,нямаше друга жена нито мъж,просто се карахме постоянно и то за глупости:какво да гледаме по тв,защо пие от шишето,защо носи целия хляб на масата,а не го нарязва в кухнята,ей такива абсолютни глупости.Както и да е раздялата е факт,преживях я много трудно,всъщност въобще  не успях да я преживея,той сега живее с друго момиче,аз излизам вече от 1год. с друг мъж и съм абсолютно нещастна.След като се разделихме се виждахме непрекъснато,поне веднъж в седмицата,изгаряхме един за друг,повтаряхме си че се обичаме още ,и че тези хора с които сме сега въобще не ни правят щастливи,но въпреки всичко не направихме и крачка за да се съберем.Виждахме се и се награбвахме,вкопчили се един в друг,странното е че и разделени се чувствахме достатъчно близки за да си споделяме,дори и "тайните" от секса с другия партньор. След един прекрасен уикенд,издействан естествено след купища лъжи,не сме се виждали вече повече от месец. Много ми тежи,много ми е мъчно,че развалихме всичко и то за без причина. Обичам го още и то много,знам че и той ме обича,като се видим почти винаги ревем,веднъж той се разплака в една градинка,където имаше много хора,трогна ме много защото мъж не се вижда често да реве,камо ли на обществено място. И все си повтаряме,ако ни е писано да сме заедно,ще се съберем и до там. Знам че не мога да превъзмогна обичта си,не мога да спра болката,не мога да го заместя с никой и нищо,често ми се случва да рева,усещам че сърцето ми се къса и ме тежко тежко на душата.

Никога не съм мислила че ще срещна идеалния мъж за мен в детските си години.
Благодаря ви че изчетохте това

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Съберете се отново. Толкова ли е невъзможно?

# 2
Пернишка трагедия. Забрави го и си намери друг. Успех!

# 3
  • Мнения: 354
Мила,Versavia , ако и двамата го искате, съберете се!Щом вече знаеш , че това е идеалния за теб мъж, какво чакаш?Вземи нещата в свои ръце и действай!
Желая ти много щастие с него!

# 4
  • Мнения: 76
Пернишка трагедия. Забрави го и си намери друг. Успех!
не е баш пернишка,но явно не си срещнала мъжът за теб за да го кажеш,трудно е да се разбере,а още по трудно е да ви го пиша.
Няма начин как да се съберем,и отговора за това не го знам.
След него излизах с много и различни хора,никой не е способен да прикове интереса ми.И сега не съм сама с новия ходим вече от 1год. е просто нямам никакъв интерес към него,все ми е тая. Опитах всичко:фитнеси,пазарувания,ходене и обикаляне на заведения и дискотеки,замяна с друг мъж е не става,нищо не се получава.Повече ме е страх че минаха почти 2год.,а за мен нещата си остават същите.

# 5
  • Мнения: 3 611
Личи си, че ти е тъжно.
Предлагам ти, ей тъй както на нас си го написала, да му го кажеш на него. Все ще имаш въzможност.
И право куме в очи  Peace Мъжете без това не разбират от намеци  Wink


И ако и двамата го искате - ще се съберете!

# 6
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Нещо не разбирам... Ти го обичаш, той те обича, изгаряте един за друг, не сте щастливи с други партньори. Какъв е проблемът да се съберете? И, между другото, темата май е за "Дом и семейство" според мен.  bouquet

# 7
  • Мнения: 138
Щом и двамата имате нужда от любовта си ....ДЕЙСТВАЙ ! Животът е кратък за да чакаме !
BTW: И аз имам подобен случай ...

# 8
  • Мнения: 2 498
Наистина защо не се съберете отново?
Ако наистина се обичате не отлагайте-животът е толкова кратък-просто един миг....

Дръж ни в течение ....

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
 Versavia, а не ти ли е неудобно да лъжеш сегашния си партньор? Или така ти харесва повече-да въртиш двама на пръстче и да ревеш пред абсолютно непознати? Хем флюбена, хем жертва.
Латино сериал е твоето, сапунка. Вземи мерки.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 567
Мила, разбирам как се чувстваш, сега умираш за него, за целувките му , за прегръдките му, сега не можеш да мислиш за друго освен за него, НО съберете ли се пак всички пясъчни кули, които сега градиш ще се сринат!
Не ме разбирай погрешно, но никога няма да е както преди, това което е било няма да се върне сега може да не го разбираш, един път тръгнеш ли си колкото и пъти да се връщаш няма да е така както го виждаш в мечтите си!

# 11
  • Мнения: 138
Мила, разбирам как се чувстваш, сега умираш за него, за целувките му , за прегръдките му, сега не можеш да мислиш за друго освен за него, НО съберете ли се пак всички пясъчни кули, които сега градиш ще се сринат!
Не ме разбирай погрешно, но никога няма да е както преди, това което е било няма да се върне сега може да не го разбираш, един път тръгнеш ли си колкото и пъти да се връщаш няма да е така както го виждаш в мечтите си!

Не съм ,много съгласен ... Познавам много двойки ,които са се разделяли и пак са се събирали(когато духовно са израснали )...Вярно различно е ..и понякога е  много по-хубаво от както е било първия или втория път ..за любовта няма граници ...

# 12
  • Мнения: 953
Мила, разбирам как се чувстваш, сега умираш за него, за целувките му , за прегръдките му, сега не можеш да мислиш за друго освен за него, НО съберете ли се пак всички пясъчни кули, които сега градиш ще се сринат!
Не ме разбирай погрешно, но никога няма да е както преди, това което е било няма да се върне сега може да не го разбираш, един път тръгнеш ли си колкото и пъти да се връщаш няма да е така както го виждаш в мечтите си!


Споделям това мнение - трябва да продължиш напред.

# 13
Уточнете си отношенията.Странно е да се обичате до полуда ,а да се виждате тайно и да живеете с други партньори,с които нямате сключен брак или деца.
Ако се обичате истински трябва да сте заедно,за да сте щастливи.А ка живееш сега? В постоянна лъжа,която тормози само теб и твоята съвест.Подреди си живота.Ако той не иска да се разделите със сегашните си партньори,и сегашното положение го устройва,по-добре прекрати това самоизмъчване-дори да ти е тежко,направлявай живота си така,че да живееш спокойно и с чиста съвест.
По-добре запази красивите си спомени,и един ден,след време, като се замислиш за живота си ,да не съжаляваш,а да си спомняш с усмивка за тези мигове.

# 14
  • Мнения: 2 731
А аз пък не разбрах, защо не можете да се съберете Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт