'Нормална' кукла - откъде?

  • 1 204
  • 8
  •   1
Отговори
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Искам да купя кукла за щерката, защото напоследък започна да се заиграва повече с тях. Но проблемът ми е, че НАВСЯКЪДЕ има само три вида кукли:
Banghead гологлави бебета с биберони
Banghead барбита и подобни слаботелесни
Banghead кукли от плат с лачени дрехи

Търся обикновена кукла, с дълга коса, размер около 40-50 см. Не държа да има някакви функции или да издава звуци, а просто нормална кукла.
Можете ли да ми помогнете? Praynig  helpuu

Представям си я нещо такова:


# 1
  • Мнения: 750
Мисля, че в Комсед съм мяркала подобни, но не съм 100% сигурна.
По обективни причини не се заглеждам по куклите ... Wink

# 2
  • Мнения: 2 663
Предполагам си проверила, но да кажа-Марсел

# 3
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Нито в сайта на Марсел, нито в този на Комсед видях такива кукли... Sad
Явно ще трябва да ги посетя на място... Магазина на Комсед го знам, но къде продават куклите на Марсел?
ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 428
Марсел е магазин, не марка играчки. Има два голями магазина на бул. Мария Луиза близо до Лъвов мост. Дано намериш нещо такова.

# 5
  • Мнения: 2 818
Като намериш пиши моля те от къде и каква  Praynig
Аз й купувам от малките куклички, че изглеждат най-нормално. (А когато й купувах бебе направо се отчаях от физиономиите на повечето кукли-бебета ooooh! )

# 6
  • Мнения: 2 197
Марсел е магазин, не марка играчки. Има два голями магазина на бул. Мария Луиза близо до Лъвов мост. Дано намериш нещо такова.
Други магазини на Марсел има
- на Раковски горе долу срещу сградата на СДС, на отсрещния тротоар, точно преди завоя за към Славейков
- от Поп- като се върви в посока СУ, на левия тротоар на втората или третата пряка в лява, има табелка.
Но няма голям избор на кукли, майка ми е обиколила доста магазини и накрая е купила на дъщеря ми много реалистична кукла-момченце, с дрешки, обувчици, едно дебеличко такова, 50-60 см. Е, тя още изобщо не проявява интерес към него, но предполагам, че другата година ще си играе с него. Та имало по една кукла в магазините. Майка ми докато хареса кукла бая път изходила.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 280
Можеш да видиш и в МЕТРО поне в Младосткото има много играчки/кукли, не съм ходила скоро и не си спомям дали има такива кукли

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Точно подобна "сестрица" на куклата от 2-рата снимка имаме от рождения ден. Много е готина.Простичка, семпла, с дълга коса за ресане, гребенче, ластиче и няколко шнолки към нея за правене на прически. Погледът и не е страшен и смразяващ, абе направо е супер.
Мисля, че е от Марсел, защото май беше в такова пликче.

Общи условия

Активация на акаунт