Да украсим храната с храна

  • 183 097
  • 488
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Както всички знаем храната се възприема не само с това каква е на вкус, но и с това как изглежда, темата е точно за това да възприемаме храната и като произведение на изкуството чрез подходяща украса, да я поднесем по най-добрият начин и току виж сме впечатлили не само себе си но и гостите си. Мисля тук да споделяме идеи за украса и аранжиране на храна от личният ви опит или от книжки.



   Идеи за укр … 90;ия        TEMA1 ако мога да я нарeка така  на ЛИЛИ
                                                                             

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 16:09 от petq min80

# 1
  • Мнения: 168
можем да започнем и с по скромни неща  снимайте творенията си

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 20:16 от petq min80

# 2
  • Мнения: 168
май аз ще си запълня страничката дано ви стимулирам

# 3
  • Мнения: 3 622
Интересни идеи, само да имам време да ги реализирам  Wink

# 4
  • Мнения: 5 713
Лелеле, това с яйцата голяма играчка. Simple Smile Петя, ти ли си ги правила? Как си закрепила украсата?

# 5
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Еха какви красоти  Shocked. Много пипниви, ама супер идейни. Благодаря много страхотни са, а аз си признавам без бой, че страшно си падам по такива пипнивички майсторийки. И аз съм си вадила доста идейки от руските форуми, ако остане време тия дни ще постна някой интересни  Hug
Струва ми се, че имаше започнатапреди време  подобна темичка, ама нещо ми се губи  newsm78

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 01:09 от КорНиШонка

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Пак съм аз ама не ме стърпя, явно тая вечер няма да се спи, та си викам поне да кача и аз някоя идейка. Само да поясня, че тези неща не са правени от мен, просто съм си ги събирала някъде из нета  Mr. Green.




Това е за сега. Ще се радвам ако и друг сподели интересни неща  Hug

# 7
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ама че красоти!

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ооооох, идеите са фантастични, но общо взето след  цялата занимавка по украсата яде ли му на човек?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 168
Вери тези яйца не съм ги правила аз правила съм подобни и ги закрепям с клечка за зъби и предопреждавам , че има клечка
 КорНиШонка  супер идеи особедно украсата на солената торта
Станахме спецове в готвенето да поработим и върху у красата заедно мили мамчета, моят син е злояд та украсата на сандвичите е спасение


тези не са мои но съм правила  подобни имам формички на животни и изрязвам от салам и украсявам филийката

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 10:30 от petq min80

# 10
  • Мнения: 168
Ооооох, идеите са фантастични, но общо взето след  цялата занимавка по украсата яде ли му на човек?  Mr. Green
Дори е още по вкусно тази занимавка така те обсебва  и зарежда с енергия че те кара да се чустваш горд от себе си и те стреми към собствено съвършенство в кухнята или просто е едно разтоварване ,а ако те е жал да хапнеш тези красоти не ги яж ,но  е храна нали се сещаш дълго няма да са красиви

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 10:34 от petq min80

# 11
  • Мнения: 168


           
             
     
от нета        

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:06 от petq min80

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075



тези не са мои но съм правила  подобни имам формички на животни и изрязвам от салам и украсявам филийката
моля те , ако имаш целия линк , към тези сандвичи , да го пуснеш...някъде тук във форума , го имаше , сложих го във фейвъритс, но се е изтрил...някакси.../подразбирай мъжО/ #Cussing out

# 13
  • Мнения: 168
http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?t=145&postdays=0&pos … =asc&start=90
НеПоКоРнА  от тук е но не виждам схема как става

# 14
  • Мнения: 407
Други уникални предложения:

















Интересен начин за поднасяне на палачинка:

Общи условия

Активация на акаунт