Някой да ми каже нещо за "СОЛИД 55"?

  • 13 224
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте:)
Съпругът ми е решил да поръчваме гаражна врата от тях.  Направих малък сондаж и установих, че те държат най-високи цени. Няма лошо, защото съм на принципът, че такива неща, ако са с добро качество, си заслужават цената. Та така, чакам малко инфо от техни клиенти Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
Здравей!

Ние поръчахме блиндирана входна врата от тях,която излезе 1600лв. Вярно,че включихме доста от екстрите,а бравата ни е от най-скъпите възможни,но засега нямам оплаквания.

Моето мнение е,че Солид са си класика.Вярно,държат цени,но поне ще бъдете сигурни,че гаражната врата няма да я сменяте до следващия милениум. Grinning

Спазват срокове,пристигат на секундата,огледът е безплатен.

Един съвет:докато я монтират им стойте на главата и гледайте и най-малкото ъгълче и милиметърче. При нас имаше издънка,защото отворът си го правихме сами,горната част е тухлена,съответно дължината излезе малко повече.И те вместо да я монтират горе до ръба,я подпряха на земята и сега вместо да наливаме бетон отдолу,трябва да къртим,а отгоре да пълним. Имайте си едно на ум!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 478
И входна врата е от тях.Много са добри-няма да съжалявате.Държат цени-но си заслужава.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 174
У дома и в офиса съм с входни врати на Солид.  Не мога чак да припадна от суперлативи (малко се забавиха при нас), ама да, добра фирма е (пък и не съм имала вземане-даване с други наскоро, за да направя сравнение).

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И нашата входна врата е  Солид , засега съм доволна ама от самата  фирма - Не #2gunfire
Закъсняваха да дойдат да я монтират , после пък трябваше да дойдат да включат транспондера ( май така се казваше) ,  е никой не дойде , обаждах се в офиса да им вдигам скандал - те нещо не се били разбрали с техника , пък той незнаел .... Close
Най - накрая дойде след 2-3 дена (бил много зает ) и пак не направи  всичко като хората - в момента вратата не се заключва автоматично (както би трябвало ) а само ръчно.  Ама не ми се занимава да ги викам пак . Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 386
при мен се представиха ок. имах малък проблем с едната брава малко преди да изтече гаранцията, дойдоха, оправиха го и си заминаха. и вратата ми е супер, но е външна, не гаражна. не съжалявам нито за стотинка, дадена за тази скъпа врата, а аз съм малко скръндза.

# 6
  • Мнения: 551
Входната ни врата е на Солид, интериорните също, цените  им определено са доста височки но изобщо не съжалявам. Много са качествни.

Общи условия

Активация на акаунт