Да не хукне някой на "Бебемания" в Универсиада!

  • 1 698
  • 15
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 313
Моля ви, майчета, не правете тази грешка в това лошо време!

Има 5 щанда на кръст, нищо не може да се купи, изложени са само за гледане на няколко щанда колички (Chipolino и други), малко дрешки ...

Има смисъл само за хора, които имат магазини за детски стоки и искат да договорят по-ниски цени на едро!

  bouquet

# 1
  • Мнения: 724
Благодаря за инфото   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 652
Еее, браво. Добре, че каза, че не аз, ама бях засилила бабата да ходи.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Ако,не се лъжа Mamma беше писала,че там няма да се пазарува на дребно newsm78

# 4
  • Мнения: 5 026
Аз даже мислих специално до София да идем,да понапазаруваме, после прочетох статията на Мамма и се отказах.

# 5
  • Мнения: 2 197
Ами то изложението е за вносители на детски стоки, т.е. предполага се, че е за търговци на едро. Аз не бих отишла да си купя нещо от там.

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 313
Много са малко фирмите, които се представят - Chicco, Chipolino, Waber, Avent.
Pumpelina имат щанд - ако сте ги виждали - едни красиви дървени играчки - те дават талонче за 5% процента отстъпка за магазина им горе на Редута.

# 7
  • Мнения: 1 986
Е, аз съм пропуснала да прочета статията на Мамма и за съжаление отидох. Наистина нищо не продават, което много ме разочарова, защото бях тръгнала с идеята да купя нещо на бебка. В замяна на това рекламираха навсякъде магазин БЕБЕЛАН и аз очаквах, че ще е страхотен. След като ми се наложи да ползвам детския си опит от кръжока по ориентиране, намерих магазина, който обаче освен, че се намира в 2 гража беше и доста лошо зареден, неподреден и...
Отдавна се канех да посетя и магазин 9+, който поне се оказа приятен за пазаруване.

# 8
истината е че аз вчера бях там и си тръгнах с 3 торбички подаръци.Дадоха ми шише играчки крем за стрии подплънки и т.н.

# 9
  • Мнения: 1 986
На бременните наистина подаряваха доста неща и на мамите с колички, но аз не си направих шопинг терапията и съм разочарована.

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз се бях засилила утре да ходя натам на шопинг. Мерси за инфото.

# 11
  • софия
  • Мнения: 636
Много благодарим!Спести ни едно разкарване!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 695
И аз се разочаровах, че нищо не може да се купи, но ми беше интересно да се помотам.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Понеже съм в процес на избор на лятна количка,та се бях нагласила да отида утре с надеждата да видя повече марки събрани на едно място.Има ли достатъчно изложени колички (на по-хубавите марки) или да не бия път?

# 14
  • Мнения: 148
Отказах се

Общи условия

Активация на акаунт