Колекцията на Кавали за Н&М !!!

  • 943
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Ето я, най после може да се разгледа онлайн http://www.hm.com/nl/
Около 2 седмици остават до заповането на продажбите.
Лично на мен много ми хареса и вече избрах 3-4 неща които ще си купя със сигурност.
Разгледайте и вие и споделете мнение Peace

# 1
  • Мнения: 80
Къде точно разглеждаш колекцията? Покажи като стъпки в сайта, че аз само интрото виждам.

# 2
  • Мнения: 1 645
Опитах се да дам начален линк,но не става.
Като отвориш страницата кликни върхукартинката...следва интро,след него в долния ляв ъгъл се отваря меню и там излбираш между жена,мъж и аксесоари.Като кликнеш на едното и се показва колекцията.Можеш да движиш моделите с менюто отдолу,да уголемяваш картинката или да завърташ за да видиш отзад.
Дано съм  обяснила разбрано Peace

П.С. Можеха и малко по лесно да го направят Crazy

# 3
  • Мнения: 2 152
Не бих казала, че нещо ме впечатли... newsm78

Виждам само, че тигриците, зебрите и всякакви други от сорта пак са на мода Grinning

# 4
  • Мнения: 4 435
Не бих казала, че нещо ме впечатли... newsm78

Виждам само, че тигриците, зебрите и всякакви други от сорта пак са на мода Grinning


Егати новата колекция.Всяка година едно и също-тигри и леопарди.Имаше хубав мъжки костюм.Пък и нещо не мога много да се оправя точно с колекцията му,не ми харесва сайта как са го направили.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 782
На мен нищо не ми хареса. Rolling EyesМоже и да не съм гледала на подходящото място де...

# 6
  • Мнения: 4 053
сори мими, ма, и мен нещо не ме изкефиха  Rolling Eyes
ти какво си хареса

# 7
  • Мнения: 1 645
Ами номера 19, 27, 3, 5, 11 и 15 ми харесаха на първо гледане,но като ги видя на живо може или да станат повече   или по малко...първото е по вероятно Grinning

# 8
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На мен ми харесаха 30, 4, 5 и 10...
Само 4е незнам как6те бъдат на живо.... В об6ти линии  дрехите им не са от най ка4ественете...
Спомням си преди няколко години бе6е страхотна навалица, когато пуснаха , колекцията на Карл Лагерфелд народа 6те6е да се избие...После така си стояха, докато в края на сезона не ги пуснаха на 50 или 70 % намаление...

# 9
  • Мнения: 2 229
Има няколко хубави рокли, другите неща не ми харесаха.

# 10
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Има няколко хубави рокли, другите неща не ми харесаха.

Харесват ми роклите

# 11
  • Мнения: X
Не ме впечатли тази колекция. Ще пропусна шопинга.

Общи условия

Активация на акаунт