Какво представлява на вид подсеченото ?

  • 415
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Интересува ме да ми кажете какво представлява на вид подсеченото , в смисъл да го опишете , защото на нас ни се появиха едни червени кръгчета и се притеснявам , защото имаме в семейството човек с кожна екзема за която казват , че не е заразна , но мен ме хвана параноята .
Нашето представляват 2 червени кръгчета , колкото леща и са разположени на мадурките .
Ако някой може да ми опише ще ми спаси доста притеснения .

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Така както го описваш не ми прилича на подсечено PeaceПодсеченото става като рана!

# 2
  • Мнения: 145
Ами то вътре кръгчето е силно зачервено  , няма кръв гной или нещо такова .

# 3
  • Мнения: 864
Нашето бебе като се подсече дупето му е червено.Става на червени петна,и ако седи по дълго наакана,петната стават по големи.
Дано съм те поуспокоила,но ако се тревожиш,нека го види лекар.

# 4
  • Мнения: 864
Ами то вътре кръгчето е силно зачервено  , няма кръв гной или нещо такова .
Да питам дали го маза с нещо?

# 5
  • Мнения: 145
днес го мия с тетра , но нашата лекарка е чак в понеделник на работа и тогава ще го закарам да го види затова и писах тук .

# 6
  • Мнения: 145
мажа го при смяна на всеки памперс с Мустела и от днес го мия с тетра .

# 7
  • Мнения: 864
Според мен се е подсекло детенце.Мажи го при всяка смяна на памперса!
Целувката най-помага  Peace

# 8
  • Мнения: 145
Благодаря , съжалявам ако ви се струва маловажно , но ми е за първи път и ме успокоихте много ви благодаря .  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 100
Само да вмъкна нещо. Недей да се шашкаш толкова. Спомена, че имате човек в семейството с кожна екзема...е, аз през цялата бременност и сега си имам екземи на 3 места, но на бебчо нищо му няма (пу пу пу). Незнам дали бебето е подсечено, но го мий с водичка и мажи при всяка смяна на памперса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт