радиатори ADAX?

  • 18 729
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
момичета, някоя от вас знае ли къде е офисът на вносителите на конвекторни радиатори адакс. не го намирам в интернет, нито пък телефон техен. също, ако се отоплявате с такива ще съм благодарна за мнение - качествени ли са, дават ли дефекти, икономични ли са.

# 1
  • Мнения: 296
Аз намерих това
София 1606, ул. "Йоаким Кърчовски" 8
телефон(и): 02/ 951 59 43; 953 35 97
факс: 02/ 953 28 94
e-mail: thermox@abv.bg

Дейност:
Вносител
Продажби на едро и дребно

Иначе в къщи имаме 3 радиатора техни- по един в 2 те стаи и един за банята. Тези в стаите работят вече 4 зими, няма проблем засега. Този в банята го купихме като се роди детенце, за да стопляме някак банята-нямам и за него оплаквания.
Мисля, че са доста качествени или поне ние сме имали късмет. За икономичност ми е трудно да кажа, защото не сме отоплявали този апартамент с друго. А и на икономичността влияят страшно много неща - кога как го ползваш, колко е топло изолирано помещението, дали го сравняваш с друг уред на ток или с газ и парно...

# 2
  • Мнения: 3 211
ако се отоплявате с такива ще съм благодарна за мнение - качествени ли са, дават ли дефекти, икономични ли са.
имаме един такъв от 9 години и още един от 2 години.
това за мен е най-доброто отопление за спалня, безшумни, не изсушават въздуха, затоплят много бързо и наистина са доста икономични, ако се вземат правилните киловати спрямо обема на стаята

# 3
  • Мнения: 87
много благодаря за адреса, задължена съм ти   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 180
Пет години се отоплявахме с такива радиатори - апартамента е доста голям, но винаги е било достатъчно топло. За икономичност нищо не мога да кажа, но в сравнение с централното парно /сега сме на ТЕЦ/, излиза малко по-скъпичко. Иначе, радиаторите са качествени, затоплят много бързо, ако си монтираш към тях датчици за регулиране на температурата е още по-добре. Лошото е, че много ни опушиха стените.

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Вече почти 10 години майка ми се отоплява с тези радиатори - прекрасни са - наистина не изсушават въздуха, много бързо и много добре затоплят, регулират се, поддържат добра Т. Абсолютно безшумни са, перфектен дизайн - всякакви размери, според мястото, което имате или просто където и да решите да ги сложите проблем няма и друго много важно нещо - не заемат никакво място - толкова елегатно тънки са! Препоръчвам ги  Peace За мен това е един от най-добрите начини за отоление на ток.

# 6
  • Мнения: 1 234
Координати вече са дали, но мога да дам мнение за самите радиатори. Много съм доволна, сложихме такъв в спалнята. Най-ефективни са в помещения, където по-рядко се отваря вратата, има изолация, дограма. Забравяш, че имаш отоплителен уред, аз го бях настроила на 19-20 градуса, и си ги поддържа без проблеми. Много съм доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 3 323
...качествени ли са, дават ли дефекти, икономични ли са.

1. Да
2. Не
3. Не
Ползвах ги 9 години. Още работят перфектно, моите са с електронно термо реле. Тази година, обаче решихме отоплението по друг начин - заради третата причина... Всъщност, не мога да преценя дали са икономични от гледна точка на ТЕЦ и ток, но сложихме камина и смятам да е по икономично. Останаха ми 2, ако се интересуваш - пиши ми.

# 8
  • Мнения: 1 237
И мен ме интересуват точно тези радиатори.Мислим да слагаме такъв в спалнята.
Още споделени мнения няма да са излишни.

# 9
  • Мнения: 2 161
Преди много години сме използвали такива радиатори.И ги махнахме не защото не ни вършеха работа,просто климатиците навлязоха.Много бяхме доволни,имахме в детските и в спалнята.Качествени са,не са давали дефекти,те имаха май голяма гаранция,а колко са икономични,честно казано не си спомням.

Общи условия

Активация на акаунт