Харесахте ли зимни боти/ботушки за децата?

  • 2 507
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Защото аз нищо не мога да открия, което да ми хваща окото. Сякаш няма голямо предлагане още.
Иначе изискванията са да са по-височки до към глезена или нагоре, абе бота искам да кажа.
Естествени материали, но не някакви велури и други пропускащи материи.
С подплата дебеличка за студовете. И да не пропуска вода/това не виждам как може да го установите с прост оглед Grinning/
Ако подметката е задигната отпред леко на пръстите/гумирано/ още по-добре, че да не ги издраскваме моментално.
За 3-годишната девойка около 25 номер.Давам нещо до 70-80 лв, но ако си струва може и 130 да бъде, но да е супер.
Сещам се ,че и Биби преди няколко седмици търсеше нещо подобно и накрая май взе на Бикал нещо за "временно" ползване.

# 1
  • Мнения: 2 467
Не харесах, т.е. харесах, но не станаха на госпожицата (много тесни, тя с широк крак).

Снабдихме се с едни боти, апрески (в момент на умопомрачение Simple Smile)) ) и гумени ботуши за дъжд.
Но след месец сме в чужбинско и затова купувах каквото и да е , да има да изкара месеца само.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Да, взехме, но не каквото ми хареса на мен, а на нея. На Ранърс са, розови с цветя  Sick . М/у другото са нелош модел, като изключиме цвета и цветята. Бота с връзки от пред и цип от страни, вътре с дебел каракул.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
А каква е кожата, естествена ли?

# 4
  • Мнения: 2 467
Нашите боти са ест. кожа. Цип от страни, връзки от пред. Вътре с каракул.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
А каква е кожата, естествена ли?

Не разбирам от кожи, но изглеждат добре и качествени. Мен дебелия каракул ме впечатли. Но пък струват само 30лв, та се съмнявам, че са естествена кожа.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
В крайна сметка важно е да са топли, да не пропускат и да не изпотяват/много/ крачето на детето.
Със здраве да си ги носите Laughing

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
В крайна сметка важно е да са топли, да не пропускат и да не изпотяват/много/ крачето на детето.
Със здраве да си ги носите Laughing

Благодаря! Тя сега не смее да каже нещо против избора си. Такива уговорки бяха от моя страна да не са тези, а други, но.....поне малкото още няма претенции.

# 8
  • Мнения: 2 197
Аз и купих засега ботуши с каракул и кожичка горе на Сандик (за 30 лева). Засега съм изключително доволна от тях и въпреки, че още не е много студено няколко пъти я екипирах с рокля и ботуши (има си и кожухче и е голяма сладурана така). Ще трябва да намеря и боти, защото ботушите са високи за панталон. Но не разбирам защо ги правят в преобладаващо розово. Има толкова прекрасни цветове - сиво, бежово, зелено...

# 9
  • Мнения: 6 164
Аз му харесах на Капчица, вътре всичко е с каракул, дори стелката. Много топли ми се видяха. Обаче това беше преди 2 седмици и чакам и още модели да напускат, та да е по-голям избора. Но той е момче, все съм с впечатлението, че за момичета има повече.

В Хиполенд например, всичко беше розово! Crazy За момченце, ни един ботуш! Само висят едни маратонки на Бенетон от пролетта още..... Tired

# 10
  • Мнения: 1 561
Запис.
Имам идея-дали  може и снимки да пускате заедно с инфо за магазина и цената за да се ориентират останалите.

Благодаря  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 457
Това са на каката едните още едни и взехме ,но трябва тях да ги снимам:)Тези са с много каракул вътре Peace

# 12
  • Мнения: 1 561
Цена и магазин може ли?

# 13
  • Мнения: 2 936
Това са на каката едните още едни и взехме ,но трябва тях да ги снимам:)Тези са с много каракул вътре Peace


много са хубави  Peace

# 14
  • Мнения: 645
Харесах ето тези http://www.botynok.ru/index.php?productID=633 ,но май хич не отговарят на твоите критерии newsm78

Общи условия

Активация на акаунт