Дайте идея за спортни ботушки

  • 1 667
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Не мога да си намеря хубави спортни ботушки,нося само равна подметка и ми е доста трудничко,навсякъде едни токчета..........абе фолкаджийска му работа. #CrazyАре,предложете нещо  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 105
Петита не знам от кой град си, но погледни тук:
http://www.shoes-bg.com/
Имат няколко магазина във Варна..не знам за другите градове Confused
успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 878
виж в SLS-а, винаги има добри попадения сред ботушите им:)

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
и на мен това ми е проблема - нося се само спортно...токчета хич не обичам...искам нещо равно , топло и удобно...
в SLS-а не ми "понасят" цените  Tired

# 4
  • Мнения: 2 309
Е,чак пък... ooooh!
Всичко има на пазара...
Предлагам ти да провериш по спортните магазини."NIKE"има страхотни модели! Peace
Дизел
Риплей
...

# 5
  • Мнения: 6 871
Аз си купих едни такива - ето ги. От чужбина са обаче, аз и не знам дали тук някъде продават Skechers.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
И кво-всичко,което е с ток е фолк,така ли Rolling Eyes newsm78

Бухтичке,страхотни са ти ботушките... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 776
Аз си купих едни такива - ето ги. От чужбина са обаче, аз и не знам дали тук някъде продават Skechers.

Много са хубави! Hug, да са ти честити! Аз си харесах тези:
http://www.skechers.com/catalog/browse.do?function=displayProduc … p;styleCode=30653
Направо съм влюбена в тях!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 941
ММММмм верно тея са жестоки! Къде викате имат магазин Скечърс в София???

# 9
  • Мнения: 6 871
Сега ме подсетихте, че съм си харесала тези, но не съм сигурна, че ми се поръчват на сляпо. Иначе имаше едни други, в които бях влюбена, но нямаха моя номер, а вече изобщо ги няма, че да ви ги покажа.

# 10
  • Мнения: 305
Бухтичке,мноооооооо са добри тези ботушки,вчера си купих същия цвят яке на  MISS SIXTY  и така добре ще ми паснат Mr. Green Нещо нямам вяра на тези интернет магазини и не смея да си ги поръчам.Ще търся още,упорито животно съм си аз Sneaky

# 11
  • Мнения: 2 229
Някъде в София дали има подобни:



В чужбина съм виждала подобни модели, които са ужаааасно топли от вътре, но не съм виждала по магазините, само от време на време на нечий крак. Rolling Eyes

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Някъде в София дали има подобни:



В чужбина съм виждала подобни модели, които са ужаааасно топли от вътре, но не съм виждала по магазините, само от време на време на нечий крак. Rolling Eyes
трябва да има - миналата зима , имаше доста такива по краката на девойките из София

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Не знаех, че съм "фолкаджийка", ама щом казваш. Peace

Аз пък в почти всеки магазин виждам ботуши с плоска подметка.

# 14
  • Мнения: 776
Някъде в София дали има подобни:



В чужбина съм виждала подобни модели, които са ужаааасно топли от вътре, но не съм виждала по магазините, само от време на време на нечий крак. Rolling Eyes

Тези ботушки ми приличат на прсловутите австралийски ботушки UGGs Hug, които пазят топло през зимата и хладно през лятото. Такива ли са или имитация? Аз досега не съм виждала успешна имитация в БГ, а някой да има инфо дали изобщо някога ще започнат да ги внасят? newsm78 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт