спазматичен плач

  • 1 064
  • 7
  •   1
Отговори
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
понякога детето като плаче посинява,и след като неможе да си поеме дъх припада за около 1мин.

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Виждала съм такова нещо , много е страшно на никого не го пожелавам направо е ужасно .Поговори с лекар има решение на проблема но аз не мога да ти помогна  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: X
Да, и за съм виждала.Малката дъщеря на наше приятелско семейство е припадала пред очите ми.Много е стряскащо наистина.
Обикновено се получава при силен афикт или при заинатяване, но доколкото знам се израства.

# 3
  • Мнения: 302
Имах този проблем с Ани, действала съм така - в първите секунди като ревне я пръсках с вода или и духах в лицето, тя се стряскаше и някак си й минаваше. Не съм давала никакви лекарства, просто бях винаги нащрек. Наистина се израства, но е доста ужасно като преживяване.

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
ние ходехме по най различни лекари и всички казват че ще го израсте.Наистина вече се случва по рядко,но си е доста гадничко.Като припадне го гледаш а не можеш да му помогнеш,просто ужас.Първо си мислехме че си гълта езика,което лекарите обясниха че е грешно.Исега просто като се случи оставяме е легнала и тя се съвзема за няколко секунди.Итова ще мине надяваме се скоро.

# 5
  • Мнения: 16
Моят племеник имаше такъв проблем наистина е много стряскащо ,сега вече е на 5 год. и не припада само понякога посинява около устата.Доколкото знам  това не се лекува, студената вода и с духането в лицето помагат,с израстването на детето тези пристъпи намаляват.

# 6
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
и на нас ни обясниха същото,че ще го израсне,но наистина колкото повече пораства пристъпите стават все по на рядко.

# 7
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Имах този проблем с Ани, действала съм така - в първите секунди като ревне я пръсках с вода или и духах в лицето, тя се стряскаше и някак си й минаваше. Не съм давала никакви лекарства, просто бях винаги нащрек. Наистина се израства, но е доста ужасно като преживяване.

По същия начин процедирах и аз с Маги.  Peace В повечето случаи разбирах кога ще се засинее, защото някак си лицето й ставаше по-особено. Чувството е наистина ужасно! За щастие от година и половина (беше на 3,5 г.) вече не се е захласвала - така че наистина се израства  Peace

Общи условия

Активация на акаунт