За тези, които са от София?

  • 1 794
  • 20
  •   1
Отговори
Имам въпросче...тъй като не съм от София и не съм мн запозната.Та бихте ли ми казали пощенския код за Студентски град...мисля че беше 1700 ама не съм сигурна...и някой изпращал ли е писма до някой, който живее в общежитие там. Тоест имат ли пощенски кутии нещо от сорта или трябва само с куриер? Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 916
Едно време писмата се оставяха при портиера, ако е колет - в пощата.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Кодът на Студентски град е 1700.
Ако е писмо, го носят при портиера. Ако е колет, оставят бележка за колет, пак при портиера.

# 3
Значи ако изпратя писмо...портиерът ще го даде на точния човек като види апартамента така ли?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Като се получи в пощата писмото, ще го занесат в съответния блок, ще го оставят на портиера, и човекът ще си го вземе от там.

# 5
Да но мисълта ми е,че трябва да е изненада...тоест човека няма да знае за писмото. И се чудих дали портиерът ще го занесе до апартамента или ще се обади по някакъв начин...  newsm78

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Портиерът ще го сложи или в клетката за стаята (нещо като пощенски кутии има - клетки) или ще го сложи на стъклото на неговата стая.
АКо портиерът познава въпросния човек, ще му го даде. Ако не - е нужно човекът от време на време да преглежда писмата, които са оставени на стъклото на портиера. То е на видно място, но не всеки се заглежда там.
Успех!

# 7
Ами може би не го познава тъй като е от скоро там...ами ще пробвам. Ако не в краен случай след като го изпратя...то до 2 дни трябва да пристиге ако не го е получил ще му кажа да провери при този портиер  Simple Smile ох нз...надявам се да го получи мислих да пращам и нещо вътре ама май ч-во ще изпробвам само с обикновено писъмце  Rolling Eyes

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 155
За кой блок става въпрос ако не е тайна

# 9
  • Мнения: 3 423
Имам въпросче...тъй като не съм от София и не съм мн запозната.Та бихте ли ми казали пощенския код за Студентски град...мисля че беше 1700 ама не съм сигурна...и някой изпращал ли е писма до някой, който живее в общежитие там. Тоест имат ли пощенски кутии нещо от сорта или трябва само с куриер? Благодаря Simple Smile

Това за някоя държава от ЕС ли се отнася?

# 10
За кой блок става въпрос ако не е тайна

59-ти

# 11
СТУДЕНТСКИ ГРАД БЛ 59; 1734 СТУДЕНТСКИ

www.bgmaps.com

# 12
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз съм живяла там. Имаше един много възрастен портиер, който ако не потърсеха писмо или бележка, ходеше до стаята да ги носи.

# 13
# 14
Аз съм живяла там. Имаше един много възрастен портиер, който ако не потърсеха писмо или бележка, ходеше до стаята да ги носи.

а кога си живяла там? преди колко време? и Благодаря ще пробвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт