Бебо е по-малко активен

  • 969
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Бременна съм в 8 месец и не усещам бебето толкова често,колкото преди 2-3 седмици.Това нормално ли е според вас?

# 1
  • Мнения: 413
Мисля че е нормално.Все пак свободното място му е по-малко и не може така активно да се движи.Ако те притеснява просто отиди да те видят.
Леко раждане и здраво бебче! Peace

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Тесничко му става  на човечето. И при мен беше така. Доктора ми каза ако 12 часа не го усетя да бягам на тонове. Така й направих когато ми се случи. Слава богу нямаше нищо притеснително.
Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 545
Тесничко му става  на човечето. И при мен беше така. Доктора ми каза ако 12 часа не го усетя да бягам на тонове. Така й направих когато ми се случи. Слава богу нямаше нищо притеснително.
Успех!

Съвсем правилно ! не се притеснявай

# 4
  • Мнения: 2 131
Най-нормалното в случая е да попиташ своя лекар. Аз съм чувала, че към края понеже бебето вече е големичко спира да мърда толкова много, защото няма място. Макар че при мен не беше така - моят син си мърдаше активно докрая. Спокойно, попитай лекаря, аз съм сигурна, че всичко е наред.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 238
Няма място мъничето,затова е така,аз съм вече в 9-я и няма силни ритници,а по скоро усешам как мърда и корема ми става на бабунки.Но ако не го усещаш поне в три различни пероди от деня се консултирай с лекар.

# 6
  • Мнения: 2 723
Ми в тая теснотия къде да мърда.
Аз моя син в 8 и 9 месец почти не съм го и усещала.
Бях чела по форумите, че като пиеш студена вода и бебето мърдало защото усещало.
Та като не го усетех няколко часа се наливах с ледена вода да мърда - луда работа, но помагаше де  hahaha

# 7
  • Мнения: 199
Да, нормално е да е по-малко активно, защото вече му е тесничко. Пробвай ти да се раздвижиш малко по-активно и бебо ще ти отговори със същото. При мен това работеше.

# 8
  • Мнения: 9 973
и ти да си на тясно,и ти няма да риткаш Mr. Green

# 9
  • Мнения: 119
И аз мисля, че е нормално. Винаги можеш да отидеш на лекар да те видят за твое успокоение. Peace

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
и ти да си на тясно,и ти няма да риткаш Mr. Green
hahaha

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, нормално е.
Бебчо е по-голям, а мястото му не е станало повече. Съответно движенията му се ограничават

# 12
  • София
  • Мнения: 4 586
Нормално е. И при мен беше така.
Както другите са ти писали - вече му е е тясно на бебчето и не може да рита на воля. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 098
Абсолютно нормално е,вече няма много място за мърдане Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 44 016
Тясно му е, а и до колкото знам 8 месец бил латентен или нещо такова...та бебетата били по-малко активни тогава....въпреки, че моя риташе доста до края....

Общи условия

Активация на акаунт