Неспокоен сън

  • 421
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Дъщеричката ми е на 8мес. и въпреки,че  много е лъчезарно и весело дете през деня,нощем е много неспокойна от около 2-3мес..Първата промяна в поведението настъпи след раздялата ни за 5 дена,когато я гледа баба й.Тогава възобнови нощното си хранене.Другата коренна промяна дойде пак след такава раздяла.Буди се непрекъснато денем и нощем и започва да плаче докато не я взема.В момента, в който я отлепя от леглото млъква и заспива.Когато я върна в леглото,след 10-15 минути се повтаря същото и така цяла нощ.Когато я взема в леглото при мен не я устройва, трябва задължително да сме прави.Надявах се това да е временно и да се промени,но вече доста дълго е така и аз съм обезпокоена.Как най-безболезнено мога да променя нещата? newsm78

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 17:23 от Vivi

# 1
  • Мнения: 145
За мен е най-важно детето да е спокойно,така че води се по него. Едва ли ще продължи цял живот-щом иска гушкане-гушкай. На бебетата се отразява всяка промяна, обикновено стават по-неспокойни. И моето дете при мен спи сутрин до 9ч,но когато баба му го гледа се събужда по няколко пъти нощем,а сутрин в 7.00 е кукуряк.

# 2
  • Мнения: 281
благодаря за бързата реакция!Но вече нямам сили,през деня имам много задължения. Sad

Общи условия

Активация на акаунт