Вие как практикувате...?

  • 1 685
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
като давам на бебето стерилна залъгалка,той я смуче и после я изпуска.
Та въпросът ми е следният:все пак има малки влакънца по чаршафа,паднала косичка и т.н и те се полепват по бибата.Не мога да я стерилизирам през пет минути.
Вие какво правите в този случай,пък и бебето да не се нагълтва с косми и влакна? Confused

# 1
  • Мнения: 2 746
Аз не стерилизирам залъгалката всеки ден.Просто я поливам с вряла вода и готово.

# 2
  • Мнения: 479
Е то не може да се стерилизира всеки път като падне на земята. Аз я миех с гореща вода. А стерилизирах веднъж дневно.

# 3
  • Мнения: 27 524
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
мия с гореща вода и толкова

# 5
  • Мнения: 479
Пуснала си темата два пъти. Не знам дали ти можеш да я изтриеш или модераторите?

# 6
  • Мнения: 4 406
изплаквай с гореща вода и това е

# 7
  • София
  • Мнения: 368
Е то не може да се стерилизира всеки път като падне на земята. Аз я миех с гореща вода. А стерилизирах веднъж дневно.



И аз така процедирам.

# 8
  • Мнения: 4 965
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile

И аз так.

Всъщност, защо има 2 еднакви теми?

# 9
  • София
  • Мнения: 9 826
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
И аз така.Шишетата стерилизирах само като се прибрахме от родилното.Бибероната я миех с вода от чешмата,ако е паднала на земята.Ако падне на леглото на бебето не съм я  мила.Като чуя думата "стерилност" я свързвам с болница Laughing.Вкъщи никога не е било стерилно.

# 10
  • Мнения: 1 596
Пуснала си темата два пъти. Не знам дали ти можеш да я изтриеш или модераторите?

това ли ти е проблема? Laughing
това не е моя грешка.
ако ги дразни модераторите ще си свършат работа Wink

# 11
  • Мнения: 493
Аз стерилизирам всеки ден,измивам я с гореща вода само ако падне на земята,иначе не

# 12
  • Мнения: 865
Като падне на земята измивам с вряща вода.През ноща понякога си търси бибата и я давам,после я изплюва и пак я търси.Не мога да бягам през ноща да мия залъгалки.Нищо не и е станало.

# 13
  • Мнения: 261
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
и аз

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Просто я мия с вода и готово  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт